Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Augusztusban dupla családi...

Augusztusban dupla családi pótlékot kapunk?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 08:39
 1/7 anonim ***** válasza:
????Már miért kapnánk???
2011. júl. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jó lenne, de miért?
2011. júl. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Ez kb. 2éve megszűnt :) Volt mikor azt kaptunk igen,iskola kezdés miatt... de ez már nix..

üdv

2011. júl. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

Ezt ki mondta?

Dehogy kapunk duplát. Azt szokták csinálni (bár lehet, hogy ez is csak régebben volt így), hogy a szeptemberit már elutalták augusztus utolsó hetében az iskolakezdés miatt, de hát az sem több pénz, csak hamarabb jön. De lehet, hogy már tavaly sem volt ez így, nem emlékszem.

2011. júl. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
jól írta valaki, régen így volt, az iskolakezdés miatt, de szerintem az 5-6 éve is van, hogy megszűnt.
2011. júl. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hallottam valakitől... de csodálkoztam én is. Pedig jó lenne :D
2011. júl. 10. 11:01
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Már évek óta nincs így. De ez a kérdés azóta is minden évben előkerül ezen az oldalon. :)
2011. júl. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!