Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a módja, hogy a családi...

Mi a módja, hogy a családi pótlékot másik számlaszámra kérjem?

Figyelt kérdés

Két számlám van, eddig az egyikre jött a családi pótlék, most szeretném, ha a másikra érkezne. Hogy lehet elintézni ezt úgy, hogy ne kelljen órákat sorban állással tölteni?

(Esetleg kimondottan Pécsen tudja valaki, mi a módja?)


2011. okt. 5. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy sorban állsz vagy írsz nekik egy levelet,hogy másik számlára kéred.de hívd fel őket telefonon és megmondják mi a menete.
2011. okt. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nemrég kértem másik számlára. Elég levélben pár sorban leírni, de arról kell igazolást küldened, hogy az a te számlaszámod. Amikor nyitottad a számlát, a bankban kapnod kellett szerződést, annak a másolata kell, lényeg, hogy rajta legyen a számlaszám és a neved is. De nem lehetetlen, hogy elfogadják a folyószámla kivonatot is. Ha mindezt beküldöd, visszaküldenek nyugtázó levelet, amiben leírják, hogy mikortól megy az új számlára a pénzed.
2011. okt. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a Nagy Lajos Király útján kellett intéznem a kincstárban vagy mi az. Kis sötét "lyuk". Bementem, elmondtam az őrnek mit szeretnék, adott egy papírt, kitöltöttem és bedobtam ott egy postaládába, a következő családi már oda jött ahova kértem. Nem kell sorban állni, hamar megy hál istennek :)

2011. okt. 5. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Na igen, azt a "sötét lyukat" szeretném elkerülni :) Gyűlölöm azt a helyet, mióta egyszer a MÁK kutyulása miatt négy órát kellett ott sorban állnom, hogy helyrehozzam, amit ők toltak el. De akkor elintézem levélben, köszönöm szépen a segítséget :)
2011. okt. 5. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!