Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Eddig egyedülállóként kaptam...

Eddig egyedülállóként kaptam a családi pótlékot, amit most szeretnék lemondani, de mit írjak?

Figyelt kérdés

Mármint a párommal kibékültünk a nyáron, várjuk a második gyermekünket és ha minden jól megy novemberben össze is költözünk. (Külön-külön városban élünk albérletben) Tehát nem szeretném ha megbüntetnének, ha a második baba után is igénylem majd, de nem tudom, hogy mit írjak bele, hogy miért is nem kérem csak az alap összeget.

Ha valaki volt már hasonló szituban, kérem válaszoljon, mit írt. Köszönöm előre is!


2011. okt. 7. 09:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Simán bejelented hogy már nem vagy egyedülálló ennyi és kész.Én is most akarom bejelenteni,én elváltam de most van egy kapcsolatom ami már 3 éve tart és nálunk is jön a baba így hát mi is összeköltözünk.Nem kell különösen részletezni nincs közük hozzá.
2011. okt. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. De akkor az nem számít, hogy nem bejegyzett élettársi kapcsolat? Csak leírom és kész?
2011. okt. 7. 11:15
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem számít,különben is ha csökkented az összeget nem annyira kell magyarázkodni, bezzeg ha az emelt összeget kéred...
2011. okt. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!