Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Görögországba megyünk nyaralni...

Görögországba megyünk nyaralni,2 éves gyerkőcnek milyen gyógyszereket pakoljak? Mi kellhet?

Figyelt kérdés
Nurofen-t használunk láz és fájdalomcsillapításra itthon, ezt mindenképp viszem, orrspray-t készítettem még.
2011. júl. 10. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Sebtapasz, sebkezelő (Betadine), naptej. Ha valami van, ott is be tudsz szerezni mindent, úgyhogy elég ha a legfontosabbakat viszed.
2011. júl. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Esetleg aloe spray,illetve én biztosan vinnék calcimuskot is.
2011. júl. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Fenistil gél, sok naptej, kalcium pezsgőtabletta (rovarcsípés ellen)


A legjobb, ha felhívod a gyermekorvost, ő miket ajánl, mit tart fontosnak. :)

2011. júl. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
+ még egy más hatóanyagú lázcsillapító kúpot (Panadol), de mindenhol vannak patikák. És valamit hasmenés ellen. (Helyi vízzel mosott gyümölcs is kiválthatja).
2011. júl. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én ezeket vittem:


cataflam csepp, fenistil csepp, fenistil gél, espumisan, kétféle lázcsillapító (kúp és szirup), antivakarin kenőcs, betadin, calcimusc, normaflore, stodal szirup, smecta por, glicerines kúp, sebtapasz, gézlap, sebkötő háló.

2011. júl. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi Horvátországba megyünk, ezeket fogom bepakolni a csomagba: Nurofen, Panadol, Smecta, Normaflore, fertőtlenítő spray, Stérimar orrspray, orrszívó (még nem tudja kifújni az orrát 21 hónapos kisfiam), lázmérő, légzéskönnyítő mellkenőcs, Stodal szirup, ragtapasz, Calcimusc, Fenistil gél, glicerin borax oldat (ha fogzik, kicsit ki van csípve a feneke a kaki miatt), naptej, szúnyogriasztó spray, raid night&day konnektorba dugós szúnyogriasztó.
2011. júl. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!