Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Az egyik óvónőnk pszichiátriai...

Az egyik óvónőnk pszichiátriai beteg, pánikzavarral és tömegiszonnyal szed gyógyszereket! Nem látszik rajta egyébként, hogy ilyen beteg! Csak most tudtam meg! Lehetséges, hogy így oviban dolgozzon? Ti kivennétek a gyereketeket az oviból emiatt?

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 21:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem venném ki.Az hogy pánikra szed gyógyszert,nem azt jelenti hogy nem tud bánni a gyerekekkel.Ha tudnád mennyien szedik....
2011. nov. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltál! csak az a helyzet, hogy dada hiány is van az oviban és néha ő egyedül vigyáz 25 gyerekre...ilyenkor vajon nem jöhet ki a pánikbetegsége?
2011. nov. 5. 21:20
 3/14 anonim ***** válasza:
32%

Szia!

Én biztosan kivenném!

Jobb a békesség!

paramami

2011. nov. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom kijöhet e ilyen esetben.Kitől tudtad meg hogy gyógyszert szed?Emondom neked,én is szedek,a szülés után alakult ki a szorongásom.Fél évig kinlódtam,mire elmentem a dokihoz,napi 1 szem bogyóval jól érzem magam.Ez nem azt jelenti hogy bolond az ember,én is másfél évessel vagyok itthon,senki nem mondaná meg milyen problémám van.Ne félj emiatt,sajnos ez népbetegség,bárkinél bármikor előjöhet:-(((
2011. nov. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 joci23 ***** válasza:
100%

Ha rendesen szedi a gyógyszereit elvileg nem lehetnek tünetei. Ezektől a problémáitól nem valószínű, hogy közveszélyes lesz.

Gondolom nálatok is egymás mellett vannak a csoportszobák mint nálunk. Ha valami mégis történne vele, akkor a kollégai ott vannak tőle pár lépésre. Az udvaron biztosan közösen vigyáznak a gyerekekre. Szerintem sok baj nem lehet.

2011. nov. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
anyumnak is ez a betegsége. tudod mi van ha "rohama" van? alig kap levegőt, olyan érzése van mint ha ráültek volna a mellkasára majd elmúlik. ezért a "pszichiátriai beteg" szót erősnek tartom egy pánikbetegségre. én nem aggódnék, nem tömeggyilkos hanem a tömegtől fél, nagyon nem mindegy ;)
2011. nov. 5. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
97%

Hát erősen pletyka szagú a dolog.

Nem dolgozhat gyerekekkel, még szimpla cukorbeteg sem, nemhogy pszichiátriai beteg, aki gyógyszereket szed.

Nem tudom kivedd e a gyerekedet, hiszen ehhez ismerni kellene az óvónőt, valóban mi a baja, miben merül ez ki.

Mert a tömegiszony, az, hogy nem száll buszra (mint az egyik nagynéném) na bumm, ettől még lehet jó óvónő.

Én veszélyesebbnek tartom a normális, de dohányzó, alkoholista óvónőket. Illetve akik szerint semmit nem kell a gyereknek az oviban csinálni. reggel kiviszik az udvarra, délben meg be. Illetve röhögnek, ha ütik egymást a gyerekek.

A szomszédunk óvónő, átvittem hozzá a fiam rajzait, azt magyarázta, nagy bajok vannak a fiammal, mert kimegy a vonalból, ha színez, nem fog tudni írni az iskolában. És mondtam neki, igen de 3 éves, 4 év múlva megy iskolába, még nem aggódnék ezen. És megkérdezte ja 3 éves, akkor nem megy iskolába? Mondtam nem, de még írni sem tanul. Na szóval ő már szétitta az agyát. Hát rá sem bíznám szívesen a gyerekem egy percre sem.


Szóval ha egyébként elégedett lennék az óvónői teljesítményével, akkor nem venném ki. Ha viszont hagyna némi kívánnivalót maga után, pszichiátriai betegségtől függetlenül kivenném.

2011. nov. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

Lehet, hogy csak rosszindulatú pletyka az egész!


Ha beteg volna, vagy elbocsátották volna már, ha régóta tart a betegsége, akkor meg elutasították volna a főiskolai alkalmasságin.

2011. nov. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

Én is pánikbeteg vagyok és felvettek az ELTE tanÍtóképzőjére.

Tehát akik azt Írták, hogy ez kizáró ok, azok nagyot tévednek.

Ez nem egy olyan betegség, ami miatt ne lenne alkalmas bárki is erre a hivatásra.

Ezzel az erővel a szÍvbetegek sem dolgozhatnának gyerekekkel, mert ők is bármikor rosszul lehetnek, ha kihagyják a gyógyszerüket.

Én imádom a kicsiket és minden vágyam, hogy velük dolgozhassak.

Ellenben rengeteg csoporttársam utálja a gyerekeket (lehülyézi őket és hasonló finomságok), semmi érzékük és türelmük hozzájuk, mégis számos tanÍtó- és óvónő kerül ki majd közülük.

Én emiatt jobban aggódnék...

L/24

2011. nov. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól még lehet pletyka az egész! Elképesztő, hogy némely szülő mennyire rosszindulatú és "fától az erdőt" szemléletű.
2011. nov. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!