Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ember az olyan, aki a...

Milyen ember az olyan, aki a közösségi oldalra feltesz az autójáról egy képet, a legjobb buliról 4et, a barátnőiről 6ot, de a most született babájáról egyet sem?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 08:12
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
74%

Ilyen az értéksorrendje :(

Még felteheti.

2010. júl. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
97%
de az is lehet, hogy zárkózott ilyen tekintetbe! Én nagyon utálom, amikor az ún celebek a tévébe pénzért mutogatják a picinyeiket :(
2010. júl. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
97%

Ez van, nem vagyunk egyformák.Majd sorra kerül nála az is.

Én tettem fel a barátnőm kislányáról (is) mert nagyon szeretem őt, és ő is engem.Ő is mindig mindenkiről rak fel képet, de pl olya nincs ahol én lennék a kislányával.Mindig mindenki mársól meg igen....

2010. júl. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
59%
ez az ő dolga,a saját magadéval foglalkozz,mindenki olyan amilyen.
2010. júl. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
80%

Szia!


Függ attól is, hogy mit jelent a "most született". Ha 2 napja, akkor nem várható el hogy rögtön ugorjon és rakja is fel, de pl. ha 1 hónapja, akkor már azért feltehette volna.

2010. júl. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
97%

páromén is kocsijárol van meg 2-3 bulikép,és ennyi...magánéletét nem mutogatja...

de telefon háttérképe én vagyok,meg szüleinél is van sok kép rolunk (ő tette ki),meg nagyszülőknek is ő adott képet rolunk...aki fontos neki,azoknál kép is van...többiek meg nem számit...

2010. júl. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
92%

Milyen ember aki folyton mások dolgán rágódik??? Tényleg ennyire ráérnek egyesek. Lehet, hogy van rá oka,pl. a magam példája a nyaralásomról 2-3 hét múlva tudok kb. képet feltenni, megvan rá az okom, és ha az újszülött gyerekem képe lenne a gépen, akkor is ki kéne vánom a 2-3 hetet. Ennyi. Nem kell mindig fúrni valakit, lehet, hogy nem az első dolga születés után az iwiwre rohanni képeket rakni.

Válaszom: lehet szuper jó ember, nem ebben mérik!

2010. júl. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
91%

nekem is sok képem fel volt a közösségin,de amikor megszületett a lányom, kb 1 hónapig az internet közelébe se mentem. Nincs ezzel baj szerintem h nem rak fel rögtön képeket a pici babájáról,ez az ő dolga, ne foglalkozz vele.

Amúgy nem lehet h féltékeny vagy?

2010. júl. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem szülés utáni pár hétben (habár utána is sok ideig) örülsz, ha arra van időd, hogy letusolj. Majd ha lesz gyereked akkor rájössz.
2010. júl. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
97%
Olyan, mint én. Van néhány képem bulikról, társadalmi eseményekről, de a családomról nincs. Van egy olyan kifejezés, hogy magánélet. A nevében is benne van, hogy nem tartozik idegenekre. Ez nem jelenti azt, hogy a barátaimnak ne küldtem volna fotót, amikor megszületett a kislányom.
2010. júl. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!