Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Barátnőm nem akar gyereket...

Barátnőm nem akar gyereket mert fél hogy a teste tönkre megy és a sok kellemetlenség ami vele jár. Fog változni a felfogása?

Figyelt kérdés
Mindennap kondiba napi 3 órákat edz.. és megkérdeztem tőle hogy hogy mikor akarna gyereket erre soha mert nem fogja egy kölyök miatt tönkre tenni a testét.. Szeretem meg minden.. De ez kicsit idegesítő mi van ha össze házasodnánk.. Ő 26 éves. Köszönöm a válaszokat. 27F
2011. júl. 11. 12:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Változhat, de garancia nincs rá. Amúgy aki karban tartja a testét (és az azonos nemű felmenőiből se lett bálna), az nagy eséllyel gyorsan visszanyeri az alakját.

De ha benne nincs meg avágy igény a gyerekre, akkor tényleg csak nyűg lenne neki. Aki nem alapvetően tyúkanyó típus, annál 30 körül kezd becsörögni a biológiai óra. Ha akkor sem, akkor gyanítható, hogy később se szeretne gyereket.

2011. júl. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 skarma ***** válasza:
100%
Adoptálás megoldás lenne, de amit írtál abból én úgy veszem le, hogy ez kicsit kifogás, tehát egyáltalán nem akar gyereket. Ez persze változhat, de lehet hogy csak 40 éves korára.
2011. júl. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
76%

Kellett neked kondicica...


(Le lehet pontozni nyugodtan.)

2011. júl. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha bele tudsz törődni, hogy nem lesz gyereked, vedd feleségül. Az ilyen nőnek nem való gyerek, de tiszteld benne azt, hogy megmondta kerek-perec.

Hogy fog-e változni a felfogása nem tudom. Van, aki 50 évesen eszmél rá, hogy gyerek nélkül maradt, és akkor már késő...

2011. júl. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
58%

Önző,nem családanya típus....lehet mutogatni büszkén,de ennyi...ha gyereket akarsz,keress egy normális nőt,aki szeret annyira,hogy szül neked babát,meg persze ő is akarja...ha végül beadná a mostani barátnőd a derekát,tuti h később téged hibáztatna,vagy a gyereknek mondogatná,hogy ő tehet mindenről...ez senkinek nem hiányzik szerintem...gondold át

24/N

2011. júl. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem akar gyereket, hát nem akar. Az ő teste, az ő döntése. Változhat az igaz, kérdés, hogy te meddig vagy hajlandó várni. De ahogy látom te már szívesen babáznál, ez viszont egyre több nézeteltérést fog okozni kettőtök között ahogy telik az idő. Nem biztos, hogy összeilletek.
2011. júl. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
51%

12.43

Aki nem akar gyereket az már nem is normális?????

2011. júl. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
59%
Aki így beszél,annak jobb,ha nincs is gyereke. Én pl szülés után sokkal nőiesebben néztem ki,mint előtte,de nem ez a lényeg. Igen,egy gyerek lemondásokkal jár, sok dolgot fel kell érte áldozni,de sokkal többet kapsz érte cserébe. Mi lett volna,ha az ő szülei így gondolkoznak,hogy inkább kondiznak,minthogy vele törődjenek?...
2011. júl. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
66%
Ameddig még te sem akarsz gyereket és szereted maradhattok együtt.lehet h megváltozik a vélemémye.ha nem akkor keress másik lányt,akkor ha nem akarsz rá elvesztegetni éveket mert talán nem fog megváltozni a felfogása.
2011. júl. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
68%

"Aki nem akar gyereket az már nem is normális"


önző mert azért nem akar gyereket,hogy a teste nehogy megváltozzon,ezért önző és nem normális...aki más okból nem akar,mert mondjuk nem igazán tudna vele mit kezdeni,az nem önzés,hanem egyszerűen egy jó döntés,divatból nem kell gyereket szülni,aztán meg le van kakilva szegénynek a feje...

2011. júl. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!