Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelyi ultrahang maximum...

Hüvelyi ultrahang maximum hány percig tart? Úgy értem, a kellemetlenség?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 13:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ha jól csinálja a doki, akkor nem kellemetlen egyáltalán.
2010. dec. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként emlékeim szerint csak 2-3 perc maximum az egész.
2010. dec. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem olan rossz az, és csak egy pár perc! Jó dokinál nem fáj, csak próbáld meg ellazítani az izmaidat! :) Megéri, amikor látod a kis mütyürkédet a képernyőn! :)
2010. dec. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem addig a pillanatig kellemetlen, amíg nem látom meg a picúrt:D Onnantól nem tudok arra koncentrálni, csak a babára a képernyőn, leszámítva, mikor fel akarok ülni, hogy jobban lássak, az orvos meg jól lecsesz, hogy ha ennyit fészkalódok semmit nem látunk majd:D


11+4hkm

2010. dec. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én is már alig várom, hogy végre megláthassam a babámat! :)
2010. dec. 11. 11:28
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem Te magad fogod kérni, hogy minél tovább tartson. Max 2-3 perc egyébként.
2010. dec. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
ŰNekem pedi egyáltalán nem csinált hüvelyit csak hait attól kezdve, hogy terhes lettem. Már a petesákot is úgy néztük. Kérdezd meg hátha a te dokidnak is van hasi uh-ja.
2010. dec. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Bocsánat utolsó vagyok, csak fél kézzel írtam és egy kicsit hiányos lett:


Nekem pedig egyáltalán nem csinált hüvelyit csak hasit attól kezdve, hogy terhes lettem. Már a petezsákot is úgy néztük. Kérdezd meg, hátha a te dokidnak is van hasi uh-ja.

2010. dec. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem csak azért volt kicsit kellemetlenebb mert pisilnem kellett (hiába megyek el előtte, az izgalomtól megint kell). Amúgy tényleg pár perc volt, picit nyom de nem vészes. Múltkor még nem baba miatt volt csak úgy, úgyhogy erről a részéről nem tudok nyilatkozni...
2010. dec. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nem fáj a hüvelyi uh. és nem is kellemetlen.
2010. dec. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!