Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudom, hogy h. lye kérdés, de...

Tudom, hogy h. lye kérdés, de válaszolnátok?

Figyelt kérdés
Lassan 16 hete, hogy szültem, és úgy néz ki, ma megjön/megjött. Mindenki azt mondja, hogy még korai. Már nem szoptatok, úgy gondolom, 3,5 hónap után nem olyan korai. Írjatok, hogy kinek hogy alakult ilyenkor! Köszönöm!
2011. júl. 12. 07:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem 2,5 hónap után jött meg először. 1 hónapos koráig szoptattam, a 6 hetes kontroll után voltam a dokimnál 8 hetesen is. Akkor mondta, hogy ha nem jön meg 2 héten belül, akkor érdemes tesztelni. Szóval a 3,5 hónap egyáltalán nem korai. :)
2011. júl. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem pont, akkor jött meg, amikortól számolva volt a terhességem! :) 4 hónappal szülés után.

Ha nem szoptatsz, akkor simán meg jöhet.Nem kell másokra hallgatni!Én már megtanultam, hogy mindenki olyan okos...

2011. júl. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem 12 hétre utána jött meg, úgy hogy közben még kínlódtunk a szopizással. Nincs erre szabály, miért lenne korai.
2011. júl. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
én kizárólagos szoptatás mellett is elkezdtem menstruálni 3 hónappal szülés után és 2 havonta jön meg.
2011. júl. 12. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Korai???

Es mit mondtanak az okosok, ilyenkor hogy tudnad visszatartani, hogy ne legyen korai? :-)

Viccesek nagyon.

Abszolut nem korai, foleg ha nem szoptatsz. Nekem sajnos egyik gyerekkel sem volt sikeres szoptatasi idoszakom, mindket szules utan a 9-10. heten megjott az elso mensim.

2011. júl. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
8 hetes volt a lányom amikor először jött meg pedig szoptattam rendesen.Mindenkinek más.Egyik bnőm másfél évig nem mesizett.
2011. júl. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A lányom 3,5 hónapos korában megjött, a következő 5 hónapos korában, majd utána havonta.

6 hónapig kizárólag szoptattam, 28 hónaposan még szopik, nekem meg rendszeresen megjön.

2011. júl. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
6 hetes volt a babám és már megjött és onnantól folyamatosan ,rendszeres volt.Pedig szoptattam is.6 hónapos koráig kizárólag anytajes volt a lányom.
2011. júl. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! :D

Az a helyzet, hogy féltem is, hogy újra terhes vagyok, mert volt egy kis "balesetünk" néhány hete, és még sosem örültem menstruációnak ennyire! :D

Na jó, 12 évesen az elsőnek, akkor olyan nagylányosnak tűnt. :)

2011. júl. 12. 08:45
 10/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem korai. Nekem 8 hétre jött meg először, aztán 12 hétre, utána nagy szünet volt, 8 hós korától mindig hónapfordulójára jön meg 9 hónapos és egy hetes volt, mikor abbahagytam a szoptatást. 2 hét múlva egy éves lesz:D
2011. júl. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!