Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tudom már sok hasonló kérdés...

Tudom már sok hasonló kérdés volt, de válaszolnátok a saját verziómban én hogy csináljam a Gyes és a szabi kivételét?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó,hogy nem akarok a régi munkahelyemre visszamenni,és úgy csinálnám,hogy ha lehet,hogy júliusban kezdődne a Gyes,megigénylem,közben a régi munkahelyen kivenném a maradék szabit(gyes mellett),és amikor lejár ,felmondás,és mennék az új munkahelyre dolgozni.

Ez így szabályos,így lehet?

Amúgy ha ilyen jellegű kérdésetek van ti kihez fordultok,régi munkáltató,vagy kitől érdemes kérdezni,Államkincstár?


2010. jan. 19. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Tehát akkor juniusban jár le a Gyed-ed?Abszolút szabályos.Amelyik nap lejár a Gyed-ed,másnaptól igényelhetsz Gyes és attól a naptól ki veheted a szabijaid is.
2010. jan. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen,akkor így lesz.Minden jót !
2010. jan. 19. 13:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha lejár a gyed, egyből fel lehet mondani, a bent maradt szabidat kötelesek kifizetni. Így hamarabb tudsz menni az új helyre.

Az ilyen jellegű kérdések kapcsán: oep honlap (most elég kaki, mert nem frissítették még 2010-re), munka törvénykönyve.

2010. jan. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi neked is.
2010. jan. 21. 11:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!