Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gáz testvéreknek ennyire...

Gáz testvéreknek ennyire hasonló nevet adni? Ha a becenevét kiáltod, mindkettő figyel? :-D

Figyelt kérdés

Gabriella, Gábor

Viktória, Viktor

Jázmin, Jázon

Dominika, Dominik

Daniella, Dániel


Hasonlók még?


2011. júl. 13. 17:22
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%

partik patricia

donát donatella

dániel daniella

adrián belián


amúgy valamilyen szinte vicces

bár néha eléggé izés hogy engem pl gabriellának hívnal és gabinak becéznek és volt már olyan pl. hogy b.nőm mondta otthon hogy kimegyek gabihoz erre megazt kapta vissza hogy már megint pasizol? megilyenek voltak

meg van pár gábor ismerősöm és kicsit vicces hogy ha mondják hogy gabi akkor mind felkapjuk a fejünket

2011. júl. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%

Épp most várandós az egyik rokonunk, a fia Viktor. Mikor kiderült, hogy most kislányt vár, és mindenki kérdezte, hogy hogy fogják hívni, rávágta, hogy hát nem egyértelmű, hogy Viktóriának? Na, sokat nem gondolkodtak a néven.


A tesóm két fia, Balázs és Bálint (Balu, Bali), ha lesz még egy öccsük, ő Bence lesz... Na, a két fiút a saját szülei is keverik...

2011. júl. 13. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Tamás-Tamina. (Tomi-Tami)....
2011. júl. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
46%

Szia.Az én fiaim Armand és Arnold,mi direkt hasonló és különleges névben gondolkodtunk.Nálam mondjuk egyszerűbb mert,egyneműek,így odakiáltok,hogy "fiuk megyünk":-)Amúgy az Armandot becézzük Arminak,a kicsit Arnoldnak hívjuk.Ha különböző neműek lettek volna akkor nem kaptak volna hasonló nevet,akkor Dóránk lett volna az Armi mellé:-)

Üdv

2011. júl. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
szerintem jópofa dolog :D
2011. júl. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Ismerek Gábor-Gabriella és Tamás-Tamara testvérpárt.


sok szülőnek elég, ha alliterál a két név, másoknak meg a férfi-női névpárok jönnek be.


szerintem nem olyan rossz, de egyénfüggő, h ezt a testvérek teherként, vagy poénnak élik meg.

2011. júl. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

szerintem ez egyáltalán nem gáz.miért is lenne az?

egy gyerek személyisége nem a nevétől függ(szerintem)

üdv:Alexa akinek a tesóját Alexnek hívják

2011. júl. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Nekem van ismerősöm ahol a két gyerek Ramon-Ramóna.Szerintem eléggé furcsa,de hát nem vagyunk egyformák!
2011. júl. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
Róbert - Roberta
2011. júl. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Ha jól láttam, a Szilárd - Szilárda még nem volt.

Nekem Áron a fiam, a másodikat még nem tudjuk, de felvetettem, hogy legyen Álmos, ha fiú lesz. Nem azért, hogy hasonlítson, hanem mert tetszik. Anyósom azt tanácsolta, hogy ne legyen így, mert őneki Zsolti meg Zoli volt és sokszor belezavarodott.

2011. júl. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!