Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a férjed jól fizető biztos...

Ha a férjed jól fizető biztos állást kapna külföldön (Svájc), kiköltöznél 4 gyerekkel?

Figyelt kérdés
2011. júl. 14. 15:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Habozás nélkül! Biztos jövő a gyerekeiteknek és nektek.
2011. júl. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
A gyerkőcök miatt is, feltétlenül! Ilyen alkalom nem mindennap adódik, ki kell használni!
2011. júl. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi vasarnap koltozunk Ausztriaba (Romaniabol).A ferjem mar masfel eve kinnt van,most lehetosegunk van ra,hogy mi is ki menjunk.A kisfiunk vasarnap lesz 9 honapos,nehez dontes volt,de nincs mas kiut ebbol a "hitelkavalkadbol"

2011. júl. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez skban függ mit akarnak a gyereke, és mekkorák.

Mikor váltanak iskolát ovodát, hogy ne kelljen kiszedni öket a barátok közül stb...

4 gyereknél már rengeteg szempont van. aztán kérdés svájcban mire kell költeni, mert én Németországban élek és itt az állami oviban is kell minimum 70-180€-t fizetni fél napra kaja nélkül. és svájc drágább.

2011. júl. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó, én is Németországban élek, 2010 óta ingyenes az óvoda. Vagy ez nem államilag van szabályozva?

Kérdező, én biztos nem hagynám ki a lehetőséget.

2011. júl. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Simán.
2011. júl. 14. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Mint a sicc! Vissza sem néznék! Mi is tervezzük a külföldre költözést, mert ahogy elnézem, itthon sajnos semmi jóra nem számíthatunk a jövőben. De aki igazán kalandvágyó, az itthon marad :)
2011. júl. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Itt nem lehet előre lépni.
2011. júl. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Én gondolkodás nélkül mennék.
2011. júl. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

16:10-es vagyok


16:37-es vannak falvak vagy városok vagy egy egy egyházi ovoda amikor átvállalják a költségeket és vagy nagyon minimálisat vagy semmit nem kell fizetni, de ez nagyon ritka. Lehet a te közeledben a város átvállalja ezt, gondolom ha van gyereked akkor tudod. (az összes ismerösöm közül egy ilyenröl hallottam)


Még mindig azt mondom 4 gyerekkel nagyon gondold meg. Persze az sem megoldás ha nem próbáljátok meg, de ép ésszel (és ne gondolkodás nélkül) tervezd meg ezt.

Nézz utánna milyen költségeitek lenne pl ovoda, iskola, bejárás, ház, rezsi, autó..... aztán arra is gondolj hogy itthon milyen segítséged van. Ki az amikor belázasodsz segít a gyerekek közül, ha el kell menned pl nögyógyászhoz hova teszed a gyerekeket, vagy ha éppen tele a hócipöd a férjeddel akkor kinek sírod el magadat.


nekem egy picurom van de jár ki hozzánk egy lány heti 1x félnap a kislányomra vigyázni, mert senkink nincs aki segítene. Egyedül leszel.


Ès azt sem mondhatod hogy majd a férjed kivesz szabit, mert a szabik majd mindig arra kellenek, hogy haza menjetek. Egy nap fölösleges szabija nem lesz.


èn jól megtervezném a helyedbe, kimennék egy hétre ahova mehetne a párod, mindent megnéznénk, és ha felderítettük a környéket, lehetöségeket, akkor egy hónapra elöször én kiköltöznék vele az iskolás ovodás koruakat otthon hagynám, majd ha egy hónap után is szuper jó minden és eltudják kezedeni, ovit, isit akkor hajrá.


de a nagyvilágba 4 gyereket nem szenvdetettnék.

2011. júl. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!