Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Top Rider babakocsi tolókarjár...

Top Rider babakocsi tolókarjára védőburkolatot hol lehet kapni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 10:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt ugyan nem tudom, hogy konkretan babakocsira valot hol lehet venni, viszont hatha segithetek.

En is lecsereltem, mert megszakadt es csunya volt, nekem ket tolokaros a babakocsi, nem egyben van.

Bicikli alkatreszes boltba mentem be es ott vettem ra olyan szivacsot, amit a kormany markolatara szoktak huzni.

Ilyesmi:

[link]

Az elado lemerte a tolokar atmerojet, hosszusagat, ugy ajanlott egyet es ra is rakta, kb 15 perc volt az egesz es 1000 forint.

De ajanlott szalagot is, nagyon massziv anyagu, mindenfele szinben volt, sziten biciklire szoktak rakni es az is csuszasgatlos, de nekem ez a szivacs jobbnak tunt.

2011. júl. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, hogy írtál! Utána fogok nézni a dolognak, már annyira el voltam keseredve, mert nagyon szétnyílt a szivacs, és nem tudtam elképzelni, hogy mit is lehetne vele kezdeni, egy szem babakocsi szervíz van a környén, de ilyesmit nem tartanak. Még egyszer nagyon köszönöm! :-) Életet mentettél! :-)
2011. júl. 16. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!