Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy szoptatás...

Mennyibe kerül egy szoptatás utáni helyreállító műtét? Valaki csináltatott már ilyet?

Figyelt kérdés

Jövőre tervezem és nézegettem mindenféle plasztikai sebész oldalt, persze a legtöbb helyen konkrét ár nincs, vagy legalábbis olyan kétértelmű fogalmazással hogy ez meg az ha így meg úgy. Szóval olyan 500-tól másfélig van mindenféle, de mennyi egy reális összeg amiért már szép munka várható, egyáltalán Pesten elérhető ilyen vagy itt hozzácsapnak 100 ezreket?

Nekem a szövetállomány károsodott, vagyis megszűnt azt kéne pótolni szilikonnal, nem szeretnék nagyot csak kb akkorát amekkora volt! köszi, ha válaszoltok


2010. jún. 29. 21:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Passz,de ha még szülni akarsz én várnék... Mekkora a gyerek?
2010. jún. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
el kell menni a dokihoz, mert ha az alakodon az orvosi mérések szerint rontott a dolog, akkor egy részét a tb támogatja (lehet, hogy az egészet is)
2010. jún. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
A TB biztos nem támogatja...
2010. jún. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Pszichés okok miatt részben támogatja a tébé, de nem ezt kérdezte...


Én sem tudok érdemben segíteni, bocs az offért.

2010. jún. 30. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, vannak legendák, h a tb támogat valamennyit, de én még nem nagyon találkoztam olyannal akinek sikerült kicsikarni ilyen támogatást....gondolom sokan nem is akarják pl egy pszichológusnak magyarázni, h mennyire rossz az életük..aztán meg egyszerűen csak elküldenek, h ugyanmár van akinek rosszabb....bár egy kört megér a tb-nek nyavajogni egy kicsit, tudom így látatlanba elég nehéz véleményt mondani!
2010. jún. 30. 11:27
 6/12 anonim ***** válasza:
800.000.- mellnagyobbító műtét
2010. júl. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
tudnál ajánlani orvost?
2010. júl. 2. 08:10
 8/12 anonim ***** válasza:
dr. Papp Péter, ha az interneten rákeresel, előtte-utána képeket is találsz. A nővérem csináltatta meg,az első baba születése után. De azóta már megszületett a második baba is, és mivel deformálódott a szoptatás miatt, újra megcsináltatta pár hónapja. És ez megint ennyibe került. Szóval ha még szeretnél babát gondold meg, mert nem biztos, hogy utána ugyanúgy fog tetszeni. Nem mondom, hogy feltétlen, és kellett a második műtét, de úgy már nem tetszett a nővéremnek, és mégegyszer belevágott.
2010. júl. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
még annyit, hogy a második műtét árát pontosan nem tudom, de annyi biztos volt, mint az első. Az kb 3-4 éve volt, és az került 800.000.- Ft-ba.
2010. júl. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm a válaszodat, ez az x-edik ilyen kérdésem és mindenki csak azt írta h barátkozzak meg magammal és várjam a következő babát! egyenlőre nincs kilátásban baba, kapcsolatom sincsen és már nagyon rosszul érzem magam a bőrömben a melleim miatt!

1000x is köszi a korrekt választ, mindenképp megnézem a dokit!!!!!!

2010. júl. 2. 10:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!