Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » A Szent Imre kórházban csinált...

A Szent Imre kórházban csináltatott valaki mellfelvarrást? Ára, vélemények, minden érdekelne!

Figyelt kérdés

Azt olvastam hogy helyi érzéstelenítésben 180ezer, altatásban 220ezer ft. Tényleg ennyi? Mert láttam magánklinikákon 500ezret is elkérnek.

Kicsit lóg a mellem csak, nem vészes,de nagyon zavar. Fél millám nincs rá, de 200-300ezerért megérné nekem, akkor már kezdek is gyűjteni rá.


2010. dec. 30. 14:25
 1/4 anonim válasza:
Igen én 500000Ft-ért megérte de drága
2011. jan. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az tényleg drága,annyiért már magánkórházban is megcsinálják,ahogy nézegettem a neten.
2011. jan. 4. 23:33
 3/4 anonim ***** válasza:
500.000ezer csak a műtét ára, de lehet, hogy kell bele implantátum is, hogy ne lógjon, az még 500.000ft
2011. jan. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Implantátumot én nem akarok. Csak meglepődtem az 500ezren,mert annyiért már megcsinálják magánkórházban is, itt meg páran azt írták hogy a szent imrében jóval olcsóbb.
2011. jan. 9. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!