Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerek fenyőbútor mellé lehet...

Gyerek fenyőbútor mellé lehet nem fenyő elemeket venni/csináltatni, ami jól is mutat?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak fenyő kiságyat, kétajtós szekrényt és komódot vettünk mikor született. A komódot pelenkázónak használjuk - remélhetőleg már nem sokáig. Gyűlnek a játékok, egyre több holminak kell a hely, ezért szeretnén bővíteni a bútorait. Az gond a hogy , - ahol ezeket nem egész 3 éve vettük- nincs már ebből a bútorból. Az eredeti terv az volt, hogy veszünk majd felső dobozelemet a kétajtósra, meg keskeny ajtós-polcos elemet stb. és így szépen nő a szekrény a gyerekkel együtt. Az ajtók, fiókok frontján van egy bemart keret mintázat, szóval a teljesen sima...vagy más fajta fenyő nem lenne szép mellé. Ahhoz meg sajna elég drága, hogy aztán még szép sem legyen. Csináltatni lehetne (egyedileg), de az megint horror áron van. (álló polc 50 000, felső kicsi dobozelem 35 000...stb.) A meglévőket viszont félek eladni sem tudnám normális áron - hiába szépek - mert a használt bútornak nincs értéke. Viszont arra gondoltam, hogy egy jó asztalossal tudnék fenyő színű, esetleg színes bútorlapból - ami lényegesen olcsóbb - plusz elemket, áthidalót stb. csináltatni, hogy a hely is minél jobban ki legyen használva. Van esetleg itt olyan, akinek fenyő bútora valami mással van kombinálva? Vagy esetleg vélemény , ötlet? (Hasonló a bútor frontja mint a képen.) [link]
2011. febr. 10. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!Esetleg itt körülnézhetsz,hátha találsz hasonlót,mint a kisfiad bútora: [link]

Esetleg írhatsz nekik,hogy nem készítik-e el hasonló díszítéssel a bútorokat(lehet,hogy egy kicsit drágább lesz,de legalább nem kótyavetyéled el a meglévőket).

Bútorlapból nem vennék kiegészítő bútorokat fenyő mellé.Szerintem nem mutatna jól.

Remélem tudtam kicsit segíteni.Minden jót!

2011. febr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Szívem szerint éb is vagy a meglévőt bővíteném fenyőből persze, vagy kompletten cserélném le. Annak viszont örülök, hogy az oldalon amit ajánlottál úgy láttam megvan a típusa a bútorunknak. Ha minden igaz "Roland" és vannak pont olyan elemek belőle, amiket szeretnénk. Itt még olcsóbbak is az elemek, mint anno ott ahol vettük. Köszi mégegyszer!
2011. febr. 11. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!