Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Küldött vissza valaki babakocs...

Küldött vissza valaki babakocsit Nyíregyházára a tikotiko-hoz javítatni? Véleményekre vagyok kíváncsi?

Figyelt kérdés
Kunert babakocsi, menniy idő múlva csinálták meg, tényleg megoldották a problémát,vagy visszaküldték ugyanúgy???Meg voltál velük elégedve??
2011. júl. 19. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősöm kínlódott velük. Jópárszor menniük kellett Nyíregyre, mert mindig hülyének nézték őket, nem akarták először sem javítani, sem cserélni.

Aztán valamit mégis csináltak a kocsival. (már nem emlékszem pontosan, hogy mit). De a lényeg: a kocsi ugyanolyan szar!!!

Nekünk is Kunert volt, szintén onnan. Természetesen a miénk is szar, de én épp ezért (amiket leírtam) , nem foglalkoztam velük. Nem érte volna meg!

SZóval: sokáig kínlódnak, nem oldják meg a problémát, hiszen a kocsi ugyanolyan marad, és nem voltunk megelégedve velük!

Jobban jársz, ha veszel egy másik, normális kocsit!

Én is ezt tettem.

2011. júl. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk is Kunert volt,de semmi baja nem volt.
2011. júl. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekünk is Kunert volt, én is meg voltam elégedve vele, nagyon szerettük, remélem az új gazdája is elégedetett lesz.


Itt olvastam egyszer, hogy a javítás bonyodalmas, kaptak cserekocsit ami szintén rossz volt.


Mi a baja a kocsidnak? Miért szeretnéd visszaküldeni?

2011. júl. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én is imdáom amúgy,nagyon jó kocsi, de most sorba jöttek elő a problémák rajta.

Kezdődött azzal,hogy nyikorogtak a kerekei,meg kicsit jobbra húz. Úgy voltma vele,hogy az még elmegy,nem tudtam akkor még nélkülözni a kocsit két hétig. Nemrég használjuk csak sportkocsiként,és a textil,ami a gyerek lába között van,ez a kieségátló, alapból úgy kaptam,hogy az egyik patent ki volt szakadva,azt megcsináltattam, viszont a lánykám nekifeszítette a lábát és teljesen kiszakadt az egész. Azért egy 8 hónapostól nem semmi:(:(:(

Ráadásul az alján a csavarok potyogtak kifele, hiába húzte meg a férjem, úgyhogy már az ülőrésze is ide oda mozgott,és elegem lett. Visszaüldtem nekik.Most várok

2011. júl. 22. 14:08
 5/5 anonim ***** válasza:
A kerekek nekünk is nyikorogtak,de bezsíroztuk utána nem nyikorgott,a csavarokat nekünk is huzgatni kellet.De ezek szerintem más kocsinál is előfordulnak,tudok olyat akinek 100 ezres babakocsija volt és neki voltak ilyen gondjai.
2011. júl. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!