Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nevvel kapcsolatos velemenyekr...

Nevvel kapcsolatos velemenyekre lennek kivancsi?

Figyelt kérdés
Szerintetek talaL egyutt ez a ket nev? Krisztina Hanna. Az ferjem kedvence Krisztina az enyem meg Hanna. De egyszeruen keptelenek vagyunk eldonteni, hogy megye-e a ketto egyutt vagy sem. :)
2010. jan. 21. 09:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


őszintén? akkor inkább "Hanna Krisztina". A "Krisztina Hanna" nekem egy kicsit "kemény".

2010. jan. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fura így együtt,talán a sok "na",vagy nem tudom.A Hanna Krisztina egy fokkal jobban hangzik.
2010. jan. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%
A két név szerintem "összeillik". De attól függ, hogy mi lenne a vezetékneve.
2010. jan. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Ma már mindenki két nevet ad?Minek?Költői kérdés volt.
2010. jan. 21. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Költői válasz:régen is sokan kaptak két nevet.:)Pl anyukámnak is kettő van.:)
2010. jan. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem teljesen jól hangzik így.
2010. jan. 21. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat. Termeszetesen nem akarunk gorcsosen ket nevet adni, csak mivel a ferjemenek a Krisztina tetszik nekem meg a Hanna gondoltuk hatha megy egyutt a ketto. Ha nem akkor valoszinuleg Hanna lesz a kis draga. Ezert gondoltam, hogy megkerdem mert jo tanacsokat szoktak itt adni nevekkel kapcsolatban. Ha nem megy a ketto akkor apa kesz ejteni a Krisztinat szoval nem csinalunk gondot belolle. :) Szamomra is egy kicsit “kemeny” ahogy az elso valaszado irta, ezert is gondolkodtam el rajta. Es igazad van masodik valaszado talan sok egy kicsit a “na” ez eszembe sem jutott. A vezeteknev egyebkent Varadi. Koszonom szepen megegyszer a valaszokat.
2010. jan. 21. 09:30
 8/15 anonim ***** válasza:
Váradi Hanna Krisztina szerintem teljesen jól hangzik! Nekem tetszik, bár nem vagyok én sem a két név divat pártján, nekem is kettő van, nem szeretem:) A gyerekeimnek csak egy nevet adtam, de ez a te döntésed, ismétlem, nem hangzik rosszul.
2010. jan. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem vagyok két keresztnévpárti, mert a gyereknek nehézségeket fog majd okozni idősebb korában, amikor hivatalos helyen alá kell írnia. PLáne ha majd férjhez megy, akkor lesz mondjuk Dr Szépvidékiné Váradi Krisztina Hanna...


Viszont a két név szépen illik egymáshoz akármilyen sorrendben, és dallamos is. Én a Krisztinára szavaznék (egyrészt engem is úgy hívnak ;-), másrészt mert manapság minden második kislány Hanna. De lehet, hogy csak az én fixa ideám, hogy nem akarok olyan nevet adni a gyerekemnek, amiből majd 10 lesz az ovis csoportban és sorszámozni kell őket, vagy ha elkiáltom magamat a játszótéren, akkor 10 gyerek kapja fel rá a fejét...


Könnyű szülést neked!

2010. jan. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Így hogy már tudjuk hogy Váradi a vezetékneve, szerintem Váradi Krisztina Hanna sokkal dallamosabb. Én adnám mind a kettőt, aztán majd ha nem akarja úgy sem fogja mindkettőt használni. Nekem is kettő van és soha nem használtam még hivatalos papírokon sem, csak a személyimben van benne.
2010. jan. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!