Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek sincs rendjén,...

Szerintetek sincs rendjén, hogy nem hívnak vissza minket vendégségbe a barátnőmék?

Figyelt kérdés
Mi már vagy 6x megvendégeltünk őket gyerekestül, itt is aludtak, ettek, ittak napokig. Nekik eszükbe sincs, hogy visszahívjanak minket, pedig van nyaralójuk is.
2011. júl. 20. 11:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudsz mit tenni Nektek is így kell hozzáállni.


esetleg felvetheted neki de ha idáig nem jutott az eszükbe...

nem sok remény van.

2011. júl. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Hát a barátság egy oda-vissza játék, egyszer meg fogjátok unni, hogy nem vagytok viszonozva, és véget ér. Ez vár rátok, sajnos.
2011. júl. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
36%
Arra nem gondoltál, hogy esetleg nincsenek olyan anyagi helyzetben, hogy titeket is megvendégeljenek családostul? Nem szép dolog, de nem tudhatod, mi áll a háttérben.
2011. júl. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%

Figyelj, vannak ilyen emberek... Az én ismeretségi körömben is akad, nálunk konkrétan a következő szituáció esett meg:


Mi meghívtuk őket, szintén gyerekestül, jópárszor ebédre. Ők sosem hívtak minket, és egyszer már nem bírtam tovább, rákérdeztem az okára. A válasz: nem akarja, hogy a mi gyerekünk szétrámolja náluk a holmikat... (Mintha nem szólnék rá a gyerekre, ha ezzel próbálkozni, de mindegy.) Kerekedett rendesen a szemem, na azóta mi sem hívtuk őket...

2011. júl. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok őket,nincs rendben ez így..
2011. júl. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
*próbálkozna
2011. júl. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Vannak ilyen emberek, nem is egyet ismerek!

Egyik barátnőm sokszor meghívatja magát családostul és esznek-isznak stb. Aztán pedig minket nem hív meg soha! Ha szóba kerül, hogy mi is menjünk hozzájuk, akkor eltereli a szót, és azt szokta mondani, hogy ő jobban szeret vendégeskedni. :) Hát köszi...

Abban nem vagyok biztos, hogy ez rosszindulat lenne, ő egyszerűen csak ezt tartja normálisnak. Számomra meg furcsa.

2011. júl. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

A barátnőmről van szó, tehát nagyon is jól tudom, hogy milyen anyagi körülmények között élnek.

Ha nem engedhetnék meg maguknak, akkor természetesen fel se merülne ez a kérdés, mert megérteném.

De nagyon is jól állnak...

2011. júl. 20. 11:49
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hívnám őket. Ez bunkóság. Annak meg aki írta hogy nincs rá pénzük, hát kérem akkor meg kell mondani, hogy ez a helyzet, és ne haragudjatok, de így nem akarunk visszaélni a vendégszeretetetekkel, és majd ha jobban állunk akkor folytatjuk a bulikat, és akkor ti is jöttök hozzánk.
2011. júl. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ez a normális valakinek? Hát tényleg elég furcsa!

Ez oda-vissza megvendégelés kellene, hogy legyen.


Nem szeretné, hogy szétpakolja a gyereked az ő gyerekének a játékait???? Jézus Mária!!!!!!!!!!!!!!!

2011. júl. 20. 11:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!