Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 7hónapos terhes vagyok,...

7hónapos terhes vagyok, "apja" nem vállalja el őt. Mikor megszületik és anyakönyveztetni akarom, és apja vezeték nevét akarom neki adni, ahhoz neki is ott kell lenni és bele egyeznie? Vagy ez hogy műkődik?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 17:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
58%

Kedves utolsó!

Mikor készült a baba akkor csak a hölgy volt ott? Csak a nőnek kell védekezni? Ha baba lett a vége akkor igenis, ha mást nem legalább a nevét adja már a gyerekhez! A végén a DNS vizsgálat úgyis kideríti, hogy az övé a baba. Akkor minek ez a cirkusz,hogy nem az övé, stb.?

2011. júl. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én ugyanebbe a helyzetbe vagyok és az hogy megtartottam igenis csak az én döntésem volt. Amúgy ha egy nő abortuszra megy akkor azt mért csak ő döntheti el egyedül hogy kell e neki vagy nem a gyerek. Egy nő ugyanúgy ott volt mint egy férfi amikor megcsinálták a gyereket és miután megtörtént az eset 72 órán belül még intézkedhet ha tényleg akar. Nem lehet mindig mindent a férfiakra fogni. Az, hogy én most terhes vagyok csak az én döntésem volt, mert az apja abortuszt akart ezért én még csak a nevét se kérem tőle, mert ha fordított lenne a helyzet és én nem akartam volna ennyire én se adnám neki az enyémet.
2011. júl. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Sajtiiika válasza:
Halihó! Nem tudjátok véletlenül, hogy az abortuszhoz kell-e az apja aláírása??? és hogy meg kérdezik-e hogy biztos el akarom e vetetni???
2013. febr. 6. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Sajtiiika válasza:
Meg el felejtettem azt is hozzá tenni ha kifizetem a csekket! Akkor megkérdezik-e, hogy biztos el akarom e vetetni?
2013. febr. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!