Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van most hasmenessel, lazzal...

Van most hasmenessel, lazzal jaro virus/betegeg a kornyeketeken?

Figyelt kérdés

A kisfiam tegnap estere belazasodott, de konnyen le is ment a laza. Ma reggel ismet lazas volt es hasmenese volt delelott. Az a tipikus virusos "kinezetu".

Most izgulok, hogy a kisebbik fiamnal is jelentkeznek-e a tunetek...


Feletek van valamilyen jarvany?


Iden meg betegek sem voltak, erre a nagy lehulesnek koszonhetoen megnathasodtak par napja, a kicsivel epp tegnap voltam az orvosnal, mert kohogott is. A doki szerint nincs gond. Erre este a nagyobbiknal kezdodott a laz. Remek.


2011. júl. 23. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
1 hét láz,hasmenés,köhögés,orrfolyás az 1 évesemnél.múlt kedden kezdődött,most kezd helyrejönni.és itt most több ilyet is hallottam.Debrecenben vagyunk egyébként...
2011. júl. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod!

Egy het???

Az rengeteg. Sajnalom...

Ebbol eleg lenne ket nap.


En azt hittem eddig, hogy a nathahoz hasonlito tunetek mas korsag miatt vannak, de lehet, hogy ez is a lazas/hasmenoshoz tartozik.


Nalunk igy nezett ki:

nagyobbik gyerek orra bedugult szerda este, csak orrfolyas volt, semmi mas, nem is vittem orvoshoz. Kisebbik gyerek orra bedugult csutortok ejszaka, nagyon folyik es kohog is, a kohoges miatt vittem dokihoz, mert hurutra hajlamos. Kiderult, hogy a kohoges elvileg csak a hatra folyo valadek miatt van.


Es tegnap este lazasodott be a nagyobbik, ma kezdodott a hasmenes. Ha jol tippelem, akkor ma ejszakara szamithatok a pici lazasodasara, holnaptol pedig nala is jon a hasmenes.

Ah, nem akarom. Foleg, hogy en is valoszinuleg osszeszedtem, mert furcsan erzem a fejem, hasam, nem lesz egyszeru hetunk.


Meg bizom benne, hogy csoda tortenik...


Mi Nyiregyhaza mellett vagyunk.

Kozben beszeltem a sogornommel, szinten a kornyeken elnek, a heten nem talalkoztunk veluk es naluk is mindket gyerek lazas 2. napja, hasmenessel.


A te picid milyen gyogyszereket ad?


En Normaflore-t adok csak es Nurofent, ennyit mondott a doki is. Es persze orrszivozas ezerrel.

2011. júl. 23. 17:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy kezdődött,hogy elkezdett köhögni,meg vízszerűen folyt az orra múlthét kedden reggel,délutánra hőemelkedés,elvittem dokihoz,mert nem akartam nekimenni az éjszakának...

nem adott semmit csak isoprinosint,meg csillapítsam a lázát ha lázas lesz.Másnapra elkezdett menni a hasa,de úgy rendesen és egy falatot sem evett.Onnantól péntekig folyamatos hőemelkedés.Majd péntek estétől láz.Még csütörtökön felhívtam a dokit,hogy megy a hasa,és azt mondta hogy a normaflor kevés lesz mert csak egyféle baktériumtörzset tartalmaz,így protexint kellett vennem,meg calciumos port a hasmenésre.Szombaton láz miatt ügyelet.ott kapott a Sumamed antibiotikumot(meg is szünt a láz szinte azonnal),ambroxol köptetöt(hörghurutus Ő is egyébként,még mindig köhög),Spiropent hörgőtágítót

Múlt szerdától tegnapig szinte semmit nem evett,csak a tápszert volt hajlandó elfogadni...Ma más úgy ahogy evett szilárdat is.A hasmenés még mindig megvan,bár már nem napi 10 csak 2 és nem olyan vizes.

Eddig 13 ezer ft gyógyszernél és 6ezer ft-nyi plusz pelusnál járunk ebben a hónapban....

2011. júl. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!