Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van most valamilyen hasmenésse...

Van most valamilyen hasmenéssel járó vírus? Mit adtok ellene? Meddig tart?

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Van! Nálunk az egész családon végigment.(hányás,hasmenés,láz)

Hányásra B6,hasmenésre Smecta (nem biztos,hogy jól írtam),lázra Panadol.

De jobb ha orvoshoz viszed a gyerkőcöt. Az a biztos.

Mielőbbi gyógyulást!!!!

2011. aug. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A kicsik 2 nap alatt,én és a párom 4 nap alatt túl voltunk rajta.
2011. aug. 19. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Bizony van! 2 éves lányomnak először láza volt, most 4 napja megy a hasa egyfolytában (egyszer hányt is), de mi nem kaptuk el. A doki mondta, hogy most sok gyerek elkapta, nem is kell bevinni. Lányomat közepesen viseli meg, alig van étvágya, de jó kedvű. Nekünk is a Smecta-t javasolta és a Normaflore-t+ Enterol-t. És adjál neki sokszor folyadékot! Jobbulást!
2011. aug. 19. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

17 hónapos lánykám is összeszedte, igaz nálunk nem volt annyira tragikus. Szombat éjjel láz, vasárnap hőemelkedés, hétfő 2 lazább széklet, kedden orvos, mert igaz nem a 100%-os jókedv, de étvágy az 0.

Én első körben arra gondoltam, hogy a múlthét csütörtökön kapott oltástól volt. Aztán doki néni mondta, hogy vírus.

2011. aug. 19. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mielőbbi jobbulást minden drága gyerkőcnek. Az én kisfiamnak "csak" a hasa megy. Láza, hőemelkedése nincsen. Már jobb a helyzet, mint hétfőn, de még mindig laza a széklete. Napi 2 van neki. Én diétáztatom, és kap normafluort+bólus adsrtingenst. Doki azt mondta ne vigyem el, csak ha hőemelkedése is lesz... Meddig tarthat az a fosikálás? Kedve jó, látszatra semmi baja nincs.
2011. aug. 19. 11:48
 6/6 anonim ***** válasza:
a lányom most ment át rajta, egy nap láz, egy nap szünet, majd egy hét hasmars. csak lázcsillapítót kapott és diétáztattam (orvosnál jártunk persze)
2011. aug. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!