Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor kapott eloszor ACC-t a...

Mikor kapott eloszor ACC-t a gyermeked?

Figyelt kérdés

ACC 100-ra gondolok.

Kicsit zavarban vagyok, masfel eves a kisfiam es az orvos azt mondta, hogy vagy Fluimucilt, vagy ACC-t adjak neki. A patikaban csak ACC volt.

Erre olvasom a betegtajekoztaton, hogy 2 eves kora alatt csak korhazban, orvosi felugyelet mellett alkalmazhato.

Sajnos nem erem el a sajat gyermekorvosunkat, mert szabadsagon van, ez az orvos helyettesitette, egyebkent normalis, megbizhato orvosnak tunik.

Muszaj voltam mar adni neki belole, mert csunyan kohog, nem akarom, hogy letapadjon a valadek.

Viszont kivancsi vagyok, hogy a ti gyermeketek csak 2 eves kor utan kapott ACC-t, vagy nektek is ajanlotta mar a doki korabban is?


2011. júl. 24. 09:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondta a gyerekorvos, hogy két éves kor alatt csak a Fluimucilt adjuk neki, majd ha betöltötte a kettőt, akkor jöhet az ACC, de ha nagyon köhög és csak ACC 100-at tudok venni, akkor egyszer-kétszer adható neki. Nyugi, nem lesz gond!
2011. júl. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az orvos figyelembe vette, hogy még nincs két éves a picid, és mérlegelte, hogy lehet-e neki adni.

Viszont én még nem adtam a gyereknek eddig, négy év alatt, mert gyerekkoromból emlékszem, milyen ocsmány íze van az ACC-nek, meg az orvos sem mondta eddig, hogy adjak. Lándzsás útifű szirupot szoktam adni, szerintem nagyon jó, és hatásos. Bár az sem finom (ezt eddig nem tudtam), de a gyerek szereti :D

2011. júl. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!