Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hát anya az ilyen? Ma teljesen...

Hát anya az ilyen? Ma teljesen kiakadtam. Az utcán ment előttem egy nő. Egy ilyen nagyvalogú, puccos "dáma",10 centis tűsarkakon tipegett. Vagyis inkább vágtatott. Bal kezében egy babahordozó, benne nagyon pici baba.

Figyelt kérdés

Nem láttam közelről, de talán pár hetes lehetett. Úgy vitte magával, hogy lelógatta a hordozót a lába mellett, és ahányszor lépett (vágtatott), mindig belerúgott egyet a térdével!Jobbra - balra csapódott az a szerencsétlen kisbaba, csoda, hogy össze nem hányta magát! Hogy lehet ilyet csinálni? Normális ez a nő? Más is megbámulta, nem csak én, valaki be is szólt neki, de csak vágott rá egy pofát és vágtatott tovább.

Nekem nincs gyerekem, de ezen úgy kiakadtam, hogy hogy lehet így cipelni egy gyereket? Jó, hogy nem az autó tetején utaztatja.


2009. ápr. 4. 23:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Tényleg undorító és felháborító, amit leírtál!

én csak azt remélem, hogy nem az övé volt az a kisbaba...

az ilyennek inkább soha ne is legyen gyereke!

2009. ápr. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De az övé volt, sajna.
2009. ápr. 5. 00:04
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekkel való viselkedése valóban elítélendő, de azért, mert jól öltözött volt, nem kell pluszban elítélni. Nem azért bánt így a gyerekkel, mert csinos ruhában, magassarkú cipőben volt, hanem mert bunkó, gondatlan.
2009. ápr. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
na ja tenyleg egy taho no lehetett!
2009. ápr. 5. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer en is jartam ugy, h a labamnak utkozodott a babahordozo cipeles kozben. A ferjem nem volt keznel, es nekem nagyon nehez a babahordozo a fiammal egyutt. Alig tudtam a kocsitol elcipelni a lakasig. Igazsag szerint ezeket a hordozokat nem kezben cipelesre talaltak ki, de neha sajnos elkerulhetetlen. Magassarkuban kulon elvezet lehetett.
2009. ápr. 5. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem egy figyelmetlen nőszemély!Az ilyen csak úgy szül,a gyereket a bébiszitter neveli majd és az utca!Jó,nem kell a széltől is óvni de ilyet...
2009. ápr. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne ítéljetek elsőre!

Kedves kérdező, mivel írtad, hogy nincs gyereked, nem tudom cipeltél-e már egyet hordozóban? Még egy 4 kilós gyerek is igencsak nehéz tud lenni, már pár méter után! Ki tudja, hogy mennyi ideje cipelte. A másik meg az, hogy nincs túl jó fogása, sajnos én is sokszor a térdemmel tolom előre, mikor cipelem. És az hogy ki volt öltözve, nem feltétlen jelenti azt, hogy rossz anya, lehet hogy csak valami olyan intéznivalója volt, ahol nem jelenhetett meg akármilyen ruhában. Az jobb lenne talán, ha a pici babáját egy idegenre hagyná? Ugye hogy nem?

2009. ápr. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kb. 10 méterrel korábban szállt ki az autóból és a könyvtárba ment, ahová azért általában nem puccba vágva megy az ember. Nem írtam volna róla, ha nem látom, hogy milyen egy nőszemély és nem a ruhája alapján akadtam ki rá, hanem a viselkedése miatt. A másik kezében egyébként ott dobálta a kis retiküljét. Ha nagyon nehéz a gyerek és azért viszi így, mert nem bírja el, simán foghatta volna két kézzel. És nem is úgy közlekedett, mint aki kínlódik a súly alatt, csak lóbálta össze-vissza szerencsétlent.

Tényleg nem szoktam babahordozót cipelni, csak 8-10 kilós macskaszállítókat és inkább lassabban megyek vagy megfogom normálisan, de még a macskáimat se utaztatnám ilyen módon.

2009. ápr. 5. 12:00
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de két kézzel 2 métert se lehet cipelni ezeket a hordozókat.

Lehet eddig sose vitte igy,vitte más helyette,és nem szokott hozzá.

2009. ápr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

11.45-ös vagyok.

Az is lehet, hogy a könyvtár után még máshova is ment. Honnan tudhatod? Ne haragudj, de túlteng bennem a jóindulat. :)

2009. ápr. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!