Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rossz anya vagyok, ha fél év...

Rossz anya vagyok, ha fél év után anyagi okok miatt én megyek vissza dolgozni és az apuka marad otthon a baba 3 éves koráig?

Figyelt kérdés
Anyagi okok miatt nekem kellene visszamennem, dolgozni 8 órában, de már most, a puszta gondolatától is belefájdul a szívem. Szerencsémre az apuka csodálatosan bánik a gyerekkel, ezért a babáért nem kellene aggódnom.
2011. szept. 18. 00:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lennel rossz anya, ha otthon maradnal es nem tudnad neki biztositani a lakhatast, etelt es ruhazkodast.

En is visszamentem 7 honapos koraban, mert apa munka nelkul maradt es nem volt mas valasztasunk. Iszonyatos volt a lelkiismeret furdalas az elso napokban, de karpotol az, hogy igy nem lett nagyon anyas, es mindkettonkkel ugyanolyan jol erzi magat.

2011. szept. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. szept. 18. 01:14
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem vagy rossz anya. A gyermeked így is ugyanúgy fog szeretni, hogyha szabadidőben sokat foglalkozol vele (és gondolom, eleget fogsz foglalkozni vele). :) Ne aggódj! :)
2011. szept. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha három évig otthon lennél a gyerekkel és a párod egy napot se maradna otthon vele, akkor rossz apa lenne?
2011. szept. 18. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
ez a kérdés csak a politikusok lelkiismeretét bánthatná! (már ha lenne lelkiismeretük) te nem vagy rossz anya attol, hogy dolgoznod kell !
2011. szept. 18. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Nagyanyáink már 4-5 hónaposan bölcsibe adták a babájukat,és nem voltak rossz anyák. Sőt,sokkal kiegyensúlyozottabb,kevésbbé elkényeztetett gyerekeik voltak.

Csak ma hiszik azt,hogy akkor jó anya valaki,ha minél tovább a szoknyája mellett tartja a gyerekét.

2011. szept. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 18. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!