Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Negatív és mégis baba?

Negatív és mégis baba?

Figyelt kérdés

Ma egy hete késik! Hajnalban csináltam tesztet negatív lett( hajnali 3 kor csináltam, reggel megnéztem volt halvány csík, gondolom az állás miatt nem baba miatt) One minute test volt.

Lehet attól még baba vagy nem?

Volt valakinek egy hét után nem mutatta ki?

Vegyek még egy tesztet vagy felesleges?


2011. júl. 25. 08:07
 1/8 kisnita ***** válasza:
Én vennék még egyet. Utána elmennék nődokihoz. Hormonzavartól is késhet, számtalan oka lehet...
2011. júl. 25. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha jól emlékszem legalább 10 naposnak kell lenie a terhességnek, hogy kimutassa a teszt.

Szerintem túl hamar csináltad! Vegyél még egyet. Ha türelmetlen vagy, csináld meg. DE én a helyedben várnék még mindig pár napot!

Nem gondolnám, hogy ha eddig rendszeres volt,akkor éppen most alakult volna ki hormonprobléma. Főleg ha inkább terhességre gondolsz!

A nőgyógyászhoz is hiába mész ilyen kicsi terhességgel. Csak visszahívni fog.

2011. júl. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Eddig szabályos 28 naposak voltak a ciklusaim.

Bár az előző menzeszem 3 nappal előbb jött meg mint szokott.

Már van két gyerekem.

Ami nekem gyanú jelem iszonyú hányingerem van, bár ezt be is mesélhettem magamnak.

Elméletileg még nem szeretnénk, hogy jöjjön a 3. de ha már itt van hát szeretettel fogadjuk.

De nem úgy néz ki hogy van, csak ez az émelygés ....!

2011. júl. 25. 08:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt két negatív tesztem, de mégsem jött meg (1,5 hetet késett). Elmentem nőgyógyászhoz, hogy most akkor mi van? Csinált UH-t, és kiderült, hogy a neg.tesztek ellenére, mégis babás vagyok :)) Szóval szerintem inkább menj orvoshoz :)
2011. júl. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha van a teszten egy halvány csík, még ha időn túli is, az gyanús. Nekem a negatív tesztjeim negatívak maradtak később is. Csinálj mindenképpen még egy tesztet!
2011. júl. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm szépen veszek ma egy tesztet és ha nem jön meg továbbra sem akkor holnap vagy ha kibírom akkor inkább szerdán csinálok egyet.
2011. júl. 25. 10:40
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat tegnap este megjött.
2011. júl. 26. 07:55
 8/8 anonim ***** válasza:
20.14-nek: hogy érted, hogy a negatív tesztek negatívak is maradtak?
2011. júl. 28. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!