Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nagyajak visszér probléma?

Nagyajak visszér probléma?

Figyelt kérdés
Valaki hasonló cipőben?
2011. júl. 25. 10:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Kismama vagy esetleg?mert ez a kérdésedből igazán derül ki.:))

Én hasonló cipőben voltam mikor a kisfiammal voltam kismama,az orvos megnyugtatott hogy ez szülés után visszahúzódik és így is lett gyönyörűen el is tűnt és nyoma sincsen!Helyette kaptam aranyeret de ez nem a kérdés!:((

Szóval ezt ilyenkor kezelni nem lehet és természetes úton szülhetsz ha az orvosod is így látja ez nem gátolja!

Remélem így tudtam segíteni ha terhességen kívüli visszér problémád van szerinetem fordulj orvoshoz vele!

2011. aug. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm megnyugtató válaszod, igen kismama vagyok, most 28 hetes és igazából 1 hónapja még rosszabb volt a helyzet, mint most, szóval hullámzó. Akkor azt mondta a doki nagyon kezdeti még, csak pihenést javasolt. Mindenesetre már kezdtem azt hinni egyedül vagyok a problémával, tényleg ennyire keveseket érintene?
2011. aug. 4. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!