Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hőmérősök, ezt hogy magyarázzá...

Hőmérősök, ezt hogy magyarázzátok? Hormonális probléma lehet v más baj van?

Figyelt kérdés

Ez a múlt havim: [link]

És a mostani: [link]

A mensim érdekessége, h kevés volt. Első két nap ömlik és alvadékos, de most egy nap volt közepes. Az első nap mindig görcsölök, megy a hasam, de most egy kis görcsölésen és puffadáson kívül semmi nem volt. Az utóbbi két napban mindjart megjön érzésem van, de semmi más. Tesztet legközelebb holnap tudok venni, de nem hinném, h szükség van rá.


2011. szept. 22. 09:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet,hogy én vagyok süsü, de nem értem mi a baj!

Az előző ciklusban leesett a hőd, tehát a babát én kizárnám!

2011. szept. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, h magas a hőm. 36,7 mensi után??? Múlt hónapban is sok volt a 36,6, sosem volt ilyen.
2011. szept. 22. 09:28
 3/5 A kérdező kommentje:
Meg az, h nálam a mensis leesés 36,0-36,2-t jelent, nem 36,5-öt.
2011. szept. 22. 09:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem jelent semmit! Nem mindig ugyanannyi a hőnk.

Ha megnézzük,akkor jócskán esett is, meg vérzés is volt. Szóval szerintem nem vagy terhes!

2011. szept. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs semmi bajod, nem vagyunk gépek, nem lehet minden hónapban pontosan ugyanannyi az alaphő. Nagyon sok minden befolyásolja, nekem ennél nagyobbakat is ugrált, mégis simán teherbe estem amikor akartam.
2011. szept. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!