Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jó ajándék 2. szülinapra a...

Jó ajándék 2. szülinapra a Fisher Price tanuló kutyus?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 14:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Az nem kisebbeknek van?
2010. aug. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
szia! nálunk tavaly kapta a lányom az 1. szülinapjára, de szinte már elő sem veszi. 2 éves lesz. Kb. másfél éves koráig minden nap játszott vele, de most már nem. szerintem már kicsit nagy hozzá.
2010. aug. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az enyémek már rég nem játszottak ilyenekkel két évesen...

Építőjáték, lego duplo, ha lány, valami babás, ha fiú, valami autós dolog

gyurmázókészlet, kerti játékok, homokozó játék, stb

2010. aug. 2. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az inkább kisebb babáknak való,úgy tudom,hogy fél éves kortól ajánlják.
2010. aug. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg, nekem nagyon nem tetszik. Akkor inkább baba, babakocsi, műanyag étkészlet, homokozócuccok, labda, könyv, diafilm.
2010. aug. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A lányom 1 évesen kapta, élvezte. de egy 2 évesnek már dedós :DDDD
2010. aug. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én kétévesem még most is szereti, most jutott el odáig, hogy el tudja énekelni a dalokat és mondókákat.
2010. aug. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A hivatalos ajánlásában azt írják, hogy 6-36 hónaposoknak. Tudom, hogy ezt már meg szokták venni fél éves babának, csak én soha nem értem, hogy mit tud kezdeni egy akkora gyerek ezekkel a játékokkal. Mert jó, esetleg még meg is tudja nyomni, még örül is neki, de hogy nem ismétli utána a szavakat és nem énekel vele az biztos. Nem beszélve azokról, amik az ABC-t tanítják. Hát, az még szerintem oviban is felesleges.

Annyira nem vagyok oda ezért a kutyusért, csak gondoltam megkérdezem, mert szerintem kb. 2 évesen tud vele együtt énekelni. De mindegy, nem valószínű, hogy kap ilyet.

Azért köszönöm a válaszokat!

2010. aug. 4. 09:25
 9/9 anonim ***** válasza:

HA már mindenképpen Fischer Price játékot akarsz inkább a tanuló szék egy 2 évesnek, bár én azt is inkább a kislányom 1 éves szülinapjára szánom.

Viszont én a helyedbe inkább venném meg a Playscool-os porszívót vagy vennék neki bármilyen háztartási kelléket (persze játékot, mert már minden félét lehet kapni nagyon szuperek vannak) vagy nem tudom mennyit szánsz rá de én 2 éves kora körülre akarom megvenni a babakonyhát.

Abban igazad van hogy a fél éves gyerek csak nyomkodja de nem érti mire jó, viszont egy 2 éves gyereknek elvileg már unalmas vagyis míg újdonság nem, de 1-2 nap alatt megunja!

2010. aug. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!