Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után hogyan öltözzek...

Szülés után hogyan öltözzek előnyösen? És persze csinosan?

Figyelt kérdés

Has, csípő, comb ugye a vészes :/

178 cm vagyok és 88 kiló :S

Leggingsre gondoltam tunikával, de mindenhol csak rövidebb fazonokat találok. Netről rendelnék, mert vásárolgatni, nézelődni nincs sok időm. Valami jó oldalt tudsz esetleg? :)


2011. júl. 26. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
vaterán vannak különleges jó ,dolgok...
2011. júl. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Igen, de hol?? :D

Én is keresgélek, már majd kiesik a szemem :DD

Az a baj, hogy ezek a tunikák nekem magasságomból adódóan feljebb esnek, rövidebbek és most még az a hatalmas farom is felveszi mégjobban :)

:/

2011. júl. 26. 11:10
 3/8 A kérdező kommentje:

Ja, nadrágot meg aztán nem is mondom, hogy nem merek rendelni.

Meg ugye a tunikába az lenne jó, hogy ha netalántántántán...:D vmi csoda folytán elkezdenék fogyni, azokat akkor is tudnám hordani.

2011. júl. 26. 11:12
 4/8 anonim ***** válasza:

Én ugyan alacsony vagyok,de nagyon vastag és tunikákat hordok,vateráról keresgélek


[link]


Itt kiválasztod a körülbelüli méreted és keresgélsz,de rendesek az eladók,mert mérnek is,hogy milyen hosszú,meg széles a felső.

2011. júl. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szülés után egy ideig (pár hét) még a terhesnacikat hordtam :-D Egyébként sikerült nagyon csinos szabásúakat vennem, szóval ha olyan felső volt rajtam akkor senki meg nem mondta , hogy terhesnadrág. Aztán utána lement a hasam, és mindent tudtam hordani amit szülés előtt. De a tunika jó ötlet, ha neked nem megy vissza a pocak olyan gyorsan, leggingset a Calzedoniában tudsz nézni szerintem.
2011. júl. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A leggings nem biztos, hogy jo otlet...

Legalabbis a leggings az en meglatasom szerint csak olyanoknak all jol, akiknek viszonylag vekony es szep labuk van, ha vastagabb, mint kellene, akkor azt csak meg jobban kiemeli.

De teny, hogy kenyelmes, foleg hosszu tunikaval.


Nagyon ajanlom neked, hogy olvasd el ezt az osszefoglalot:

[link]


De ezen az oldalon vannak meg hasonlo cikkek, van, ahol kulon foglalkoznak pl a ducibb, vagy erosebb testalkatuak oltozetevel.

Keresgess, olvasgass, mert tenyleg jo.

2011. júl. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Na megtaláltam, ami nekem való!!!!!!!!!!!!:))))))))))))))))))))))))


[link]


Mit szóltok?

2011. júl. 26. 20:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Szuper!Csini leszel!!!És az ára is tök normális!
2011. júl. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!