Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt is csinosan?!

Terhesség alatt is csinosan?!

Figyelt kérdés

Lányok, ti mit tesztek azért, hogy pocakosan is szépek, vonzóak maradjatok? Ne ijedjetek meg, a plusz kilók nem érdekelnek, csak nem akarom elhanyagolni magam :)

Hordtok ugyanúgy csinosabb, szűkebb cuccokat (persze ami nem szorít) vagy most már marad a bő pulcsis, melegítős változat ahogy azt a legtöbb kismamán látom?


2011. jan. 18. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

a bő pulcsis melegitőssel nincs baj a sarki boltban meg sétához de rendelőben ? és a másik hogy nem tiszta!!!!! pörköltszaftos!


kismama leggings-et hordok garbóval csizmával- közepes sarok- megkötös kiskabát és hajráf. szolid egyszerü gyors.

én nem tudtam jobbat kitalálni tavaszig.

akkorra lesz sok felső szoknyákkal.

2011. jan. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerencsére én kétszer ősszel szültem (meleg ősz volt) így mikor már volt pocim nyáron, kora ősszel csinosan tudtam öltözni. Én farmer nadrágból is csípőt hordtam aminek oldalt van gumija és úgy tágul (next) vagy aminek a csípőrészén úgy néz ki mintha rendes nadrág lenne.

És csak olyat hordtam felül is amik szépen ráfeszültek a hasra, szép kis dekoltázst csináltak stb.

Én szerettem terhes lenni, szerettem megmutatni ( a hasamat nem tettem azért ki) és most is babás vagyok nyárra várom így tavasszal nyáron szintén ki lehet teljesedni öltözék terén:)

Én nem szeretem a bő pólót lógós melegítőt itthon se.

A melegítő is lehet csinos (alsóra gondolok) felül pedig felsőket hordok nem bő pólót.

De ízlés dolga:)

2011. jan. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyszerű farmer,vagy nadrág,csinos kismama felsőkkel!
2011. jan. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Én sokkal csinosabban öltöztem kismamként, mint egyébként- olyan büszke voltam magamra! :-) (egyébként sem öltözök igénytelenül, vagy nagypóló-melegítőbe se soha. :-), inkább csak kényelmesebben.)

De semmi extra, vettem két kismamaruhát, amit sokféleképpen lehetett kombináni- a felsők jók voltak, mert most eleve divat a lenge, mell alatt szabott felsők, tehát azokat a felsőket most is tudom hordani, és volt 2 kismamafarmerem, és két kismamiszoknyám- így mindig változatosan tudam öltözni, nem került sokba. Vagyunk páran barátnők, egyes ruhadarabok körbejártak közöttünk. :-)

2011. jan. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Csinos felsők, pulcsik (általában kínaiban vettem pár xl-es méretet ami most szűk :)) ugyan úgy járok kozmetikushoz havonta, ápolt haj...

Én nem látok tréningruhás kismamikat, én csak itthonra veszek fel tréninget.

2011. jan. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én is mindig csinos voltam "kismamaságom" előtt, nem is szeretnék ezen változtatni...semmi sem bő vagy lógós rajtam. Büszke vagyok a pocakomra (nem is gondoltam volna) és igazán nőnek érzem magam, így nem takarom el. Persze ki sem rakom soha (nekem az ízléstelen), de szépen idomol a hasamra minden felső, alulra mostanában ceruza szoknyát húzok..és nagyon szeretem ahogyan kinézek:)

Itthonra vettem melegítőt, de ez is (épp rajtam) egy csinosabb, szűkebb fazon amit pici nőies de kényelmes pólóval hordok.

Egyébként egy bő cuccban csak nagyobb darabnak tűnsz és slampos is.

2011. jan. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Jaj de jó! Köszi hogy írtatok. megnyugodtam, mert én már megkaptam hogy nem most kell divatozni. Pedig nem öltözök merészen, vagy kihívóan az nem stílusom. Na de könyörgöm, azért nem kell zsák ruhákba járni :)
2011. jan. 18. 14:53
 8/11 anonim ***** válasza:
Én vettem egy terhesnacit, a mostani pulóverdivat pedig szerintem pont passzol a kismamákhoz. Turiztam is egy-két csinosabb fölsőt. Nem vettem túl sok ruhát, de én itthon vagyok betegállományban már a kezdetektől. Orvoshoz elég annyi, ami van, itthonra meg tökéletes a bő pulcsi és melegítő:-)
2011. jan. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Már azt hittem, én vagyok az egyetlen ufo, aki igénytelennek tartja a kinyúlt póló, melegítőnaci összeállítást. Otthon, takarításhoz, főzéshez kényelmes, nem sajnálom összekenni, de orvoshoz, vizsgálatokra mindig igyekszem csinosan felöltözni. Boltba is inkább egy kismamafarmert húzok fel egy felsővel, pulcsival, soha nem megyek melegítőnaciban.

Én sem költöttem sokat a kismamás ruhatáramra, 1 szövetnadrágot és egy pulcsit vettem, a régi felsőim mind jók rám, amik régen ápoltak és eltakartak, most szépen kisimulnak a pocakomon. Imádok kismamaként öltözködni, pedig soha nem valami nagy divatkövető egyén. :)

2011. jan. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én vettem térdig érő farmer szoknyát (kismama) meg kötött egybe ruhát is ami mell alatt megkötős. Imádok néha kiöltözni,olyan csinosnak érzem magam,ami biztosan így is van,mert rengeteg dicséretet kapok. De a legjobb a melegítőnaci!! :D Viszont ha dokihoz,védőnőhöz megyek ki kell öltözni!!! Meg apának is!!!
2011. jan. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!