Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 gyerekkel mekkora lakásban...

3 gyerekkel mekkora lakásban éltek?

Figyelt kérdés
Van 2 kislányom 9 éves és 5 éves.Szeptemberben születik a kisfiam.Ki mekkora lakásban él 3 gyerekkel?Szoba száma?Lakás nm?Panel?Kertes?Minden érdekel.Köszi!!!
2011. júl. 26. 15:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

2 gyerek, 2 szoba (kisebb a gyerekeké, nagyobb 3 az 1-ben, játszósarok, nappali, háló)

Szeretnénk 3. babát, de csak ha összejön a magánház és minimum 3 szoba lesz (szülői háló ha máshogy nem nappalival együtt, és két gyerekszoba)

2011. júl. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ja az lemaradt, hogy most panelban lakunk, 55 m2. A kisfiam novemberben lesz 3, a kicsi lány szeptemberben 1 éves.
2011. júl. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Először egy másfél szobásban éltünk 54 m2-en, aztán egy ötszobásba költöztünk 160 m2-re. Ezt örököltük. Mindkettő kertes ház vidéken. Jelenleg szívás, mert a nagy házat iszonyú drága fenntartani, fel kéne újítani, de csak az ablakok cseréje többmillióba fájna, így persze a fűtése is horribilis összeg. Eladni meg nem lehet, mert rossz helyen van.
2011. júl. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nálunk 4 gyerek van, a ház 130 négyzetméteres, 4 szobánk van és hatalmas kertünk. Igazán csak 3 babár terveztünk, de a Sors másképp hozta... Így aztán nincs mindnek külön szobája, de így is jól elvannak.
2011. júl. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3 gyerek, 83nm kertes ház (kis falu), 3 hálószoba + nappali
2011. júl. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyenlőre 2 gyerekünk van(a 3. "gyártás" alatt),saját kertes házban élünk.A ház 120 nm-es,4 szobás+étkezős(meg persze konyha,és van egy kis spájz is),2 fürdőszobás.
2011. júl. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszi köszi a válaszokat :)Még mindig várom ám őket!!!Azért kérdeztem mert engem megszóltak kicsit :( Most egy nagyobb panel jellegű lakásunk van (saját)hatalmas nappali majdnem 40 nm-es van 3 kisszobánk étkező 2 folyosó nagy konyha.Mi alszunk a nappaliban ahol kihúzható ülőgarnitúra van..na ez nem is lényeg.Mind a 3 gyerkőcnek itt van szobája.Na de hatalmas a rezsi(több mint 60)szeretném eladni mert van gondom a hitel törlesztővel.100%ban emelték meg.50-ről 120 ra.Most mondtam a férjemnek,hogy kezdjük árulni mielőtt baj lesz bele is megy.Nézegettem a lakásokat és ugye inkább az albérleteket viszon,hogy tudjunk spórolni és jól legyünk ahhoz csak egy kisebb lakást tudunk bérelni.Kb-2-2,5 szobásat panelt.Pl 4.ker vagy 20.A 4.ben egy 2,5 szobásat láttam és csak max 20 a rezsi.Ez nekünk jó lenne a bérleti díj 47.000 és szupi a lakás.Szerintetek kicsi lenne???Gondoltam a 2 lányom lehetne egy szobában úgy is mindig együtt játszanak.Vélemények???
2011. júl. 26. 17:04
 8/14 anonim ***** válasza:

Családi ház, kerttel, falun.

Egy óriási nappali, kettő nagy és egy kisebb szoba.

Egy hatalmas konyha, egy fürdőszoba, egy wc, egy pici kamra, egy folyosó, viszonylag nagy.

Kb. 110 nm az egész.

2011. júl. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

15:41-es vagyok

szerintem igazából akkor lesz jelentősége a saját szobának, amikor már jönnek a fiúk..., pár évig ez még biztosan nem lesz gond :-)

Amúgy meg az ember amit megszokott, azzal jól elvan, és az is igaz, hogy a jót könnyebb megszokni. Ha kisebbe kell költözni, szerintem az most még a gyerekeknek nem olyan nagy trauma, mint mondjuk 5 év múlva lenne, főleg ha ezzel egy csomó veszekedést meg lehet előzni (gondolok itt egy bedőlt hitel okozta gondokra; azt nem sok család éli túl)

2011. júl. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolsónak:Igen igazad van.Mondjuk szerencsére nálunk ez nem okoz veszekedést apával.Ilyen dolgokban mindig egyet értünk és kettesben megbeszéljük,aztán a gyerekekkel:)
2011. júl. 26. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!