Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szívbetegen született a...

Szívbetegen született a babám! Hogy vészeljük át ezt a nehéz időszakot?

Figyelt kérdés
Ha valaki hasonló helyzetbe van irjon.Nagyon el vagyok keseredve.
2011. júl. 26. 20:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom! Mi a baja a babának, ha nem vagyok tolakodó? Az enyémeknek az első hónapokban szintén gond volt a szívével. Nem záródott a két pitvar közti rés, így szívzörejük volt. Engem is nagyon megijesztettek akkor és mivel semmi konkrétumot nem mondtak, én is megijedtem. Szerencsére aztán magától záródott a rés és nem kellett egyiket se műteni... ma már kamaszok :)
2011. júl. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2011. júl. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én szintén szívbetegen születtem,3 szívműtétem volt,jelenleg ICD-vel élek és most várom a negyedik gyerekemet.Az első hármat simán megszültem.30 éve volt az első szívműtétem azóta már nagyon sokat fejlődött a Kardiológia.Szerintem nem kell aggódnod.Persze könnyű ezt mondani,de tényleg már szinte mindent meg tudnak oldani.
2011. júl. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
lyukas szívvel született amit még meg kell műteni, alig két naposan műtötték fő ütőérszűkülettel.Még itthon se volt.Most 11 napos.Nem gondoltam volna,hogy ilyet kell átélnünk.:(
2011. júl. 26. 21:22
 5/6 anonim ***** válasza:
a szomszéd lány, aki most 28 éves, szintén lyukas szívvel született. látszólag semmi baja, gyönyörű nő lett. annyit tudok, hogy többször műtötték, de amúgy semmi másban nem szenvedett hátrányt.
2011. júl. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A lyukas szívvel műtötték?Milyen idős korában?A fiamat is fogják még műteni azért kérdezem,csak még akkor is nagyon nagyon kicsi lesz még.
2011. szept. 3. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!