Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen szinü a gyerekszobatok?...

Milyen szinü a gyerekszobatok? Hol talalok dekoralasi ötleteket?

Figyelt kérdés
valami fiusat keresek.Nem nagy a fiam szobaja, de nagyon vilagos egyik oldalon csak ablak van. elöre is köszönöm.
2011. júl. 28. 14:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk barna-almazöld lesz elvileg! De nem mi csináljuk, leendő keresztmami lakberendező és ez lesz az ajándéka!:)
2011. júl. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Mi lime-színűre festettük ki.


[link]


A minta pedig ilyen benne:


[link]


Felkenve más színe van azért...

2011. júl. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez a kisfiam szobája, nem tipikus fiús, de én inkább valami otthonosat, világosat szerettem volna (az optikailag nagyítja a teret). Szerintem jó, nagyon barátságos és teljesen uniszex. :)

2011. júl. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én a Google-ba írtam h babaszoba, klikk h csak képek. Innen merítettem ötleteket. Egy szín, egy motívum ellesése, vagy újabb ötleteket juttathat vmi eszedbe :))
2011. júl. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

14:28-as nagyon-nagyon jó a szoba!!!


2.válaszoló

2011. júl. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mi is festés előtt állunk. Terveim szerint krém zöld lesz(olyan szín kell ami uniszex, mert a leendő tesója kislány). Nagyon szemezek a faltetoválásokkal, nagyon szépek és mutatósak. Ha az nem jön össze, akkor viszont képek a falra:-)
2011. júl. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
A faltetoválások nagyon jók, csak ajánlani tudom!
2011. júl. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
egy szobába van velünk a fiam.a falak narancssárgák.nagyon hangulatos,ráadásul parasztmennyezetes.a fiam sarkában a falra vettem falmatricát.a kínaiban lehet kapni.3 képet vettem(2 dzsungeles,és egy állatos).nagyon jók,mert egy a4-es lapon volt 1 és kb mxm-es képnek felel meg,de lehet nagyobba is rakni,de nem sokkal.a 3 kb 1500 ft volt.sokan megkérdezték már hogy mikor festettük a falra.nem látszik egyeltalán hogy matrica.föléje ragasztottam 2 oldalas ragasztóval foszfareszkálós csillagokat.nagyon jó,éjjel akkora fénye van,hogy lámpa sem kell ha fel kell kelnem a gyerkőcöt betakarni.ja meg a mennyezetről is lógnak le csillagok(foszfareszkálós az is).vannak rugós motívumai a falon,még a sógórnőmtől kapta pocaklakó korában.azokat is felrakattam a férjemmel a falra(igaz azokat sokszor leszedi,az ágyáról eléri.
2011. júl. 28. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi direkt színes tapétát vettünk,krémszínűt,a kiegészítők viszont mind kékek(függöny,lámpa,szőnyeg,falvédő).

Ez nem tipikus fiús szín,de a 2 kisfiam még nem reklamált:)

2011. júl. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mi céges lakásban lakunk, ahol fehér az összes fal sajnos, így a gyerekszobáé is.

[link]

Ez a fiam szobája, nekem túl összevissza, remélem ha majd egyszer lesz saját házunk/lakásunk, másmilyen lesz. :)

2011. júl. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!