Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák. Ezeket megérné megvenni?

Anyukák. Ezeket megérné megvenni?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam a KIK-ben és láttam sok jó babás dolgot, viszont nem tudom megérné-e az árát.

2dolgon gondolkoztam el nagyon, hogy megvegyem-e.


Az egyik egy ehhez hasonló kis játékféle(nemtudom mi a neve). Nagyon aranyos volt és annyira jó volt az anyaga, viszont 1200ft-ba kerül.

[link]


A másik meg egy 3darabos gézpelenka csomag. Elég nagyok voltak, ha jól emlékszem 80x80. Gondoltam jó lesz majd a babának törölközőnek. Mind a 3 másféle mintájú. 920ft.


Szerintetek megvegyem? Jók a KIK termékek?


2011. júl. 28. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Kislányomnak is van egy hasonló macija, nagyjából rá sem hederít, de sok babának bejön.

Nekünk sima textilpelusok vannak, olyanunk nincs amit írtál, de nem is hiányzik. :)

2011. júl. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam szerette,C&A-ban vettük egy ezresért.
2011. júl. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
a maci jo dolog mert azzal jot lehet aludni. a gezpelenka torolkozonek nem jo mert hamar atnedvesedik es akkor vizes marad a pici. szerintem!
2011. júl. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
az én fiamat sem érdekelte ez a kis kendő, de van olyan gyerkőc, aki még 3 évesen is nyúzza. Szerintem ennyit megér. 80x80-as fürdőlepedőnek kicsi, vagy legalábbis nagyon hamar kinövi. Doktornénihez viszont jó lehet, de szerintem felesleges. Én vettem textil pelus anyagot, és varrattam a barátnőmmel belőle törcsit. Két éves és még mindig azt használja a fiam. 140x100-as, ha jól emlékszem. Szívja a vizet, gyorsan szárad, szeretem.
2011. júl. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez a játék egy újszülöttnek teljesen felesleges, nem tudna vele mit kezdeni, majd esetleg később, pár hónap múlva.

A gézpelenka nem jó törölközőnek, igazából én a sima fehér textilpelust szeretem, azt tettem mindkét gyerekem feje alá, mikor csecsmők voltak.

2011. júl. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A maci annyiért teljesen jó, én 1600-ért vettem a kislányomnak hasonló nyuszit a rossmanban. Azzal alszik. Olyan édes amikor álmos, leteszi a kis fejecskéjét, hüvelykujját a szájába veszi, a maradék 4 ujjacskával pedig a nyuszit fogja... A pelus is megéri, bár én inkább büfinél használtam, vagy a babakocsiban volt a feje alatt pici korában.
2011. júl. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A gézpelenka csak nagy méretben az olyan mint a kifogó?

Mert ha igen,akkro én csak ajánlani tudom.

2 éves a lányom,de mai napig azt szeretjük jobban mint a sima törölközőt.

1. azonnal felszívja a vizet

2. vékony,és jobban érzed benne a babát (amikor még kicsike akkor ez lányeges)

3. jó nagy méretben lehet kapni kifogót,és tetőtől talpig bele lehet bugyolálni


A mecit nem feltétlenül ajánlom,már csak azért sem mert nekünk legalább 3 lett belőle mikor már jöhettekk a látogatók,mert mindenki ilyesmit hozott,mert ez apró ajándéknak nem rosz..

Soha eyik se érdkelte a lányomat.

2011. júl. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ja! ez amit irsz,normál pelus méret kb.a nagyobb és vastagabb az a kifogó és szuper,szivja a vizet,de csak a lengyel gyártmány.a magyar nem igazán sajna.
2011. júl. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom 4 éves, a Dm-ben vettem neki hasonló macit, kb . fél éves kora óta nyúzza, viszi mindenhova, nem alszik el nélküle, ha megyünk valahova hozza.
2011. júl. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia!A pelenka mindenre jó!Kisfiam most 2 éves,de ha a kaksi nagyra sikerül ,akkor mosdatás után még azt használom törölközőnek.Az alvókendő(állat)neki nem jött be,féle volt sosem szerette:)
2011. júl. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!