Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik tanulnak baba/gyerek...

Akik tanulnak baba/gyerek mellett, azoknak nem volt nehéz az első időben otthagyni a gyereket több órára?

Figyelt kérdés
Szeretnék szeptembertől suliba menni,de félek itt hagyni a másfél éves fiamat.nem is hogy félek,egyszerűen csak hiányozna vagy nem is tudom hogy mondjam.jó kezekben lenne,mert anyósom és az apja tudna rá vigyázni,és csak olyan 5-6 órát lennék távol.ti hogy éltétek meg az első időkben?
2011. júl. 29. 13:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hűha, ez engem is érdekelne :)
2011. júl. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Esti tagozaton tanultam OKJ-s képzés, mivel a férjem még nem ért haza, mire nekem indulnom kellett, így a nagymamám (vagyis a Dédi) vigyázott a lányunkra. Tudtam, hogy tapasztalt és jó kezekben van, így nem aggódtam.
2011. júl. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2011. júl. 29. 13:13
 4/13 anonim ***** válasza:
Én egy két éves okj tanfolyamot kezdtem el.Hat hónapja jártam meló mellett a suliba mikor kiderült hogy babát várok.Szerencsére vizsgák után szültem.De a z új tanév kezdetén született a fiam,így pár hónap kimaradt.Aztán otthon tanultam az elkért tananyagból és a dolgozatokra jártam be.Kb két hónapos volt a fiam amikor bementem a suliba.De nagyon rossz volt,pláne amikor etetés lett volna.Fájt a mellem és hiányzott a babám.De hamar eltelt az az év.
2011. júl. 29. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az első babámmal akkor lettem terhes, amikor már csak egy félév volt hátra a főiskolán. Mivel veszélyeztetett terhes voltam, kénytelen voltam halasztani. 2 éves volt a kislányom, mikor visszamentem, nagyon nehéz volt otthon hagyni. Hiányzott, mindig rá gondoltam, de jót is tett a kimozdulás. Aztán a második diplomához felvételiztem, amikor terhes lettem a kisfiammal. Halasztottam, és úgy kezdtem el a sulit, hogy a fiam 1 éves múlt. Hát, ez már kemény dió volt, mert még szoptattam, így mire este hazaértem, már kőkemények voltak a melleim... A főiskola befejezése előtt lettem terhes a 3. babámmal. Most szeptemberben vissza kell mennem, pedig a kicsi még csak 8 hónapos lesz. Igaz, levelező tagozat, tehát csak péntek-szombat, de fogalmam sincs, hogy oldom meg. Sok sikert a tanuláshoz!
2011. júl. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenki a válaszát!További szép napot mindenkinek!
2011. júl. 29. 14:18
 7/13 anonim ***** válasza:

Én levelező tagozaton csinálom a főiskolát, direkt így jelentkeztem,hogy gyerek mellett is tudjam csinálni.


Hétvégente kell járni, és nem okozott gondot. Nekem a lányom az apjával van olyankor, még jó is, mert hétköznap meg úgyis mindig velem van.


Májusban született a lányom,szeptemberben kezdődött a suli , akkor már nem volt annyira kicsi, el tudtam járni.


Most már 2 éves múlt, és azzal nincsen gond,hoyg hogy menjek el,hiányzik persze,de jó helyen van.

Az viszont már nehezebb,hoyg tanulni tudjak mellette, mert kisbabként sokszor aludt napközben, most pedig csak 1x alszik 1 vagy 2 órát.

Most úton a második baba, reméélem így is menni fog.

2011. júl. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 ava87 ***** válasza:
Elsőre fura volt kicsit, de hát két hetente egyszer úgy gondoltam, belefér. Nem volt annyira vészes a dolog, hamar megszoktuk mindketten a helyzetet.
2011. júl. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is vacillálok hogy elkezdjem-e a sulit szeptemberben.. Esti ill levelezőn gondolkodok. 25L,babóca most 15hós.
2011. júl. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

4 hónapos volt, csak anyatejes, amikor először hagytam az apukájára fél napra. Nem fogadta el a cumisüveget, szörnyű volt. Aztán egyre jobban ment, és azt hiszem, a kettejük kapcsolatának is jót tett ez a kb. kéthetente fél nap.

Másfél éves már nem olyan kicsi, vannak, akik bölcsibe járnak ennyi idősen. Biztos, hogy sírni fog, amikor elmész, az is lehet, hogy az első alkalom nehéz lesz mindkettőtöknek, de belejöttök, neked pedig ilyen lehetőséged nem biztos, hogy lesz még egy. Munka mellett még nehezebb. Úgyhogy hajrá! :)

2011. júl. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!