Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, mit gondolt...

Mi a véleményetek, mit gondoltok a Múzsa keresztnévről?

Figyelt kérdés

Egy kislány írt ki róla itt kérdést, hogy őt így hívják. Először furcsának tűnt de mostmár nagyon tetszik. Az is tetszik benne, hogy ritka, rákerestem facebookon és csak ezt a kislányt hívják így. Rá nagyon illik a név, a vezetéknevéhez is passzol, a miénkhez is passzolna, de ilyen névvel nem nézhet ki bárhogy az ember, kell hozzá egyfajta kisugárzás.


Ti mit gondoltok?


2011. júl. 29. 18:22
 1/6 anonim ***** válasza:

A szüleinek biztos jó oka volt rá, hogy ezt a nevet kapja a kislány.

Nem hangzik rosszul, különleges és egyedi, de én nem adnám a gyerekemnek szerintem. Nekem megvannak a saját "favoritjaim". :)

2011. júl. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bár a Facebook nem kifejezetten jó statisztikai alap,de biztosan nagyon ritka.A jelentése miatt elég necces ezt egy gyereknek adni,nem biztos,h szeretni fogja,és nagyon illenie kell hozzá a vezetéknévnek,nem is igazán tudom elképzelni mi lenne jó hozzá.
2011. júl. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy büntetés lenne a gyereknek. Ne haragudj, de sztem ez nagyon gázos név. Halálra fogják vele cikizni. Nem vagyok ellene az egyedi neveknek, de ez már túlzás.

Olyan sok szép egyedi név van még.

2011. júl. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik.CSak meg kell szokni.
2011. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem is olyan rossz :)
2011. júl. 30. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem nagyon tetszik. Nem elsősorban a jelentése miatt, csak nekem ez a hangzás nem jön be, amiben hosszú ú meg zs van.
2011. júl. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!