Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akinek "ébresztgetős módszerre...

Akinek "ébresztgetős módszerrel" lett szobatiszta a gyermeke, hogyan csinálták, és mennyi ideig tartott?

Figyelt kérdés
az enyém most 3 éves múlt, gyakorlatilag egy éve szobatiszta nappal, alváshoz viszont még kellett a pellus, kb. karácsonyig, akkor is volt hogy már hetekig TÖK üres volt a pellus, de akkor nem vettem le róla (mivel tél volt féltem is, talán hiba volt) de visszaesett mandulaokok miatt, akadozott légzés ilyesmi miatt mélyen aludt. stb. Jelenleg néhány napja próbálkozok, hol felébresztem hogy már késő, de két éjszaka csont száraz volt a pellus, egyik éjjel nagy baleset lett, és most két napja ébresztem egyszer vagy kétszer de a második reggel 6 kor volt. pl. Meddig kell vajon ébreszteni h ne menjen be. Tippek?
2011. júl. 30. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mivel éjszaka abszolút képtelen akaratlagosan tartani a pisit,addig fogod ébresztgetni,amíg meg nem érik rá magától.Ergo,felesleges ébresztgetni.Igyon kevesebbet este-éjszakai kétszeri pisilés sztem még azt jelenti,h nagyon messze van a céltól-,és lefekvés előtt akkor is menjen el pisilni,ha úgy érzi,nem kell.Én sosem keltegettem őket,szerintem egy centit nem mozdítja előre az ágytisztaságot.
2011. júl. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mint 2 gyerekes anyuka-akinek a kisebbik gyereke most "dolgozik" a szobatisztaságon(nappal,és a délutáni alvás alatt már minden pöpec,3 éves a kicsi-MAXIMÁLISAN egyet értek az első válaszolóval!Eszembe SE jut/jutna felébreszteni(a kicsi,akiről szó van májusban volt 3 éves).Sokszor száraz a pelus-reggel-sokszor pisis.ÉS?Kb. 5 éves korukban kell ágytisztává válniuk.De,hogy emiatt ilyen pici korban felébreszteni?Soha!
2011. júl. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!