Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 éves múlt a fiam nappal...

3 éves múlt a fiam nappal szinte már egy éve szobatiszta. Nappal egy hónapja nem kap pellust az éjszakák viszont húzósak. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt olyan időszak amikor 1,5 2 hónapig rendszeresen üres volt az éjjeli pellus is, de jött a mandulaműtét utána megint KO volt. most 2 napig üres volt 3 nap nem kapott pellust és bepisilt, mit tegyek, ne adjak rá pellust? és megszokja h nincsen rajta? Elég mélyen alszik, lehet ezért van? Mennyi idő "kellhet" ami esetünkben h megszokja, hogy esetleg nicns alatta pellus. Nyár van akár msoom én midnen nap az ágyneműt csak szokjon le. Mert szerintem "érett lenne rá". Persze ki tudja. Meddig tartsak ki? ha elhagyom a pellust? 1 hét vagy több kell??? 2?
2011. júl. 27. 15:24
 1/1 anonim ***** válasza:

nekem ezt mondta a dokim:


wc-be kakilás helyett pelenkába kakilás,és éjszakai szobatisztaság kitolódása akár 5 éves korig normális. akkor van értelme elkezdeni,ha reggel a pelusban nincs egyáltalán pisi. ha leveszed,de 2 hétig folyton bepisil,akkor 3hónapig újra pelenka. aztán újra próba. ha még mindig nem,akkor ugyanez. vagy eleve vársz. sztem nem gáz az éjszakai pelusozás, a fiam 3,5,és éjjel rajta van. ha nincs rajta,nem is alszik el mert fél h bepisil. így nem erőltettük. majd újra megpróbáljuk,később


ne eröltesd a leszokást mert az lelkileg nem jó neki.

2011. júl. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!