Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tesz-vesz tippek? Milyen...

Tesz-vesz tippek? Milyen termékkiemelést érdemes választani, hogy minél többen lássák a terméket?

Figyelt kérdés
Ti hogy csináljátok? A Tesz-Vesz nyitóoldalán fent van egy sáv, abban 3 termék van egyszerre. Azok hogy kerülnek oda? A főoldali termékkiemelés, ami 990Ft, az az alatta lévő részre vonatkozik, ahol 8 áru van egyszerre. Segítenétek?
2011. aug. 1. 08:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Senki nem akar segíteni????? :((((((((((((((
2011. aug. 1. 17:52
 2/4 anonim válasza:
Szia! Jómagam is teszveszezek már évek óta. Úgy szoktam, hogy a ruha, vagy annak jellemzőjének szinonímáját is le szoktam írni. Mondjuk csíkos, matróz, tengerész. vagy az üzletnél is lehet azt, hogy mondjuk a fishbone márka a new yorker üzletben kapható és akkor azt is leírom h fishbone, new yorker. mert hát általában az emberek a minta/szín/márka alapján szoktak rákeresni, jobb ha többféle is benne van a termék megnevezésében. mindenképpen érdemes, ha bejelölöd azt, hogy a vaterán is megnézhetik, úgy többen meg tudják nézni. plusz természetesen számolni kell a postaköltségtöbblettel, úgyhogy nem érdemes túl magas árat megadni. remélem segítettem! :)
2011. aug. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen, segítettél. A termékkiemeléssel kapcsolatban valami hasznos tipp?
2011. aug. 8. 11:08
 4/4 anonim válasza:
első hsz-es vok, örülök, hogy segítettem :) azokra a fizetős kiemelős szolgáltatásokra gondolsz? én azokat sosem használtam, szerintem nem éri meg, maximum akkor, ha mondjuk egy drágább dolgot szeretnél eladni (hűtő, tévé, stb) és akkor nem veszi el maga a kiemelés a termék összegének a felét :D
2011. aug. 13. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!