Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ki tud olyan pasirol, aki...

Ki tud olyan pasirol, aki nagyon nem akart gyereket es aztan megis csak meggondolta magat?

Figyelt kérdés
Elmeselne hogyan is volt. Koszi :)
2011. aug. 1. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Az én férjem 12 évig mereven elzárkózott a második gyerektől. Még beszélni sem volt hajlandó róla. Már volt egy csodálatos fiunk, akit imád. Könyörögtem, de hajthatatlan volt. Mígnem megismerkedett egy 2 éves kislánnyal, akivel első látásra szerelembe estek egymással. Akkor újra elkezdem puhítani, hogy na, én is egy ilyen babót szeretnék és nénány hónap alatt sikerült rávennem. Most itt szuszog a pici lány babókánk, akit ugyanúgy imád, mint a fiát, csak közben mi nem lettünk fiatalabbak. De lényeg, hogy itt van és mindenki nagyon boldog. Nálatok mi a gond?
2011. aug. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Az én párom volt az abszolút antiapa: sokat bulizott, magán kívül senkivel nem törődött, nem bírta a gyerekeket és még sorolhatnám. Aztán félig-meddig váratlanul teherbe estem és minden egy csapásra megváltozott. Azóta nem iszik, nem bulizik, nem cigizik, karriert épít, mintaapa, mindennél jobban imádja a lányát és kedvenc helye a játszótér. :) Bár azt azért elismerem, hogy mázlim volt vele, általában kutyából nem lesz szalonna.
2011. aug. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Az en ferjem nem akart gyereket es 40 eves volt amire megvaltozott valami benne. Addig vilagot jartunk, olyan volt a munkaja, hogy Azsiaba, Amerikaba, Jappanba... jart kikuldetesekre es nagyon szerette a munkajat, nagyon elvezte a vilagot. Nyaron jokat nyaraltunk, buliztunk. En 30 eves voltam amikor ugy dontottem, hogy vegre csaladot szeretnek (ekkor mar 8 eve voltunk egyutt). Puhitanom kellett ot 1 evig, hogy minden rendben lesz, megvan mindenunk, jo allasunk... nem lesz gond. Azota mar masfel eves a kisfiunk es imadja de meg mai napig sokat utazik csak en mar nem tartok vele hanem maradok a kisfiammal. :) De nem panaszkodom, jo ez nekunk igy es ha majd a kisfiunk nagyobb lesz vele is bejarjuk a vilagot. :)
2011. aug. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!