Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van, aki Tescoból ment táppénz...

Van, aki Tescoból ment táppénzre? Adják az étkezési utalványt végig, vagy megvonják?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 9. 09:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Én onnan. Hát sajna megvonják az étkezésit, a K&H-s utalást és még a 10%-ost is amint tartós táppénzre kerülsz! Sóherek!
2009. ápr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Vagyis a 10%-ost nekem úgy vonták meg, hogy mielőtt megkaphattam volna ez ideit, előtte kerültem tartós táppénzre, Így más az ideit nem kaptam meg. De ha neked meg van, akkor már el nem veszik! :)
2009. ápr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A munkáltató évente 15 nap betegszabit fizet mindenütt.

Miért lenne ez másképp a Tescóban?

2009. aug. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hogy jön ide a betegszabi, kedves válaszoló??
2009. aug. 28. 01:18
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért mert utána már a TB fizeti.
2009. aug. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A TB által fizetett táppénz alatt a munkáltatónak már semmilyen terhe nincs, nem fizeti a tételes EHO-t sem. Kicsit OFF, tudom, mert konkrétan a Tecsóról van szó, de ha ott másképp lenne, pont az lenne rendkívüli.
2009. aug. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!