Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikortól fog növekedni a pocim?

Mikortól fog növekedni a pocim?

Figyelt kérdés

12+3 vagyok, de még semmi változás. Ma voltam UH-n, de a doktornőtől szégyelltem ezt megkérdezni :(


Már alig várom, hogy látszódjon :)


(Amúgy 165cm/50kg vagyok.)


2011. aug. 5. 12:33
 1/9 anonim válasza:
Amikor anyukám velem volt terhes neki a 7-dik hónapban látszott csak meg hogy terhes.
2011. aug. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
:))
2011. aug. 5. 12:40
 3/9 anonim ***** válasza:
Általában a negyedik hónaptól kezd látszani.De ez egyénenként változik.Nekem már hamarabb látszott.viszont ismerek olyat akinek hat hónaposan is alig volt hasa.
2011. aug. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondták, hogy "szép széles csípőm van, jól el fog benne férni a baba". Gondolom akkor ne is készüljek szép nagy pocira :(
2011. aug. 5. 12:42
 5/9 anonim ***** válasza:

Én úgy 18 hetes lehettem már, mikor a pulóver még mindig eltakarta, csak úgy néztem ki, mintha meghíztam volna. Feszülősebb blúzban persze már látszódott volna.

Szóval úgy 16 hetesen már látszódott egy szűkebb fazonú felsőben.

172 cm voltam ekkor és 63 kg.

2011. aug. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2011. aug. 5. 13:47
 7/9 anonim ***** válasza:

szia

mikor 18 hetesen UH-ra mentem, nem hitte el a doki, h terhes vagyok ! :)

aztán mondta persze, h a baba szép, a korának megfelelő. Első terhességem volt, gondolom neked is az :)

Az elsőnél egy jó ideig nem látszik a pocak, aztán a 3.nál már, már 12 hetesen is.

Én 174 cm és 58 kg voltam akkor, nekem is széles a csípőm.

Szóval azért a 18. héten már kicsit látszott, ha szteccsesebb cuccban voltam.

2011. aug. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

:) ez aranyos, hogy a doki nem hitte el, hogy terhes vagy :D


Igen, első terhességem, ezért is tettem fel ilyen "buta" kérdést :)

2011. aug. 5. 16:03
 9/9 anonim ***** válasza:
A kérdés nem buta!Én a negyedik babámat várom 11 hetes vagyok még nem vette észre rajtam senki de már a ruháim nem érnek be és én érzem is és látom is hogy nagyobb a pocim.Bár azt már észre vettem hogy furán néznek rám az ismerősök de még senki nem kérdezett rá hogy babát várok e vagy csak hiztam.Még senkinek nem mondtuk el a nagy hirt csak a három gyerkőc tudja.
2011. aug. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!