Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki volt már olyan helyzetbe...

Ki volt már olyan helyzetbe hogy mindig megjött a menstruációja és a kis tüneteket csak vírusnak vette a teszt is negatív lett, és egyszer csak (4. hónap után) elkezdett növekedni a has, kicsit mozgott is benne, és akkor derült ki hogy terhes?

Figyelt kérdés
Vagy hasonló? Vagy ez lehetetlen? Mert lehet hogy én így jártam, pénteken megyek nőgyógyászhoz hogy mi van...:(
2010. dec. 14. 17:12
1 2
 1/11 anonim válasza:
A szomoru smileybol itelve nem tervezted a babat... :S hat most en is kicsit hasonlo helyzetben vagyok... De en max 6 hetes terhes lehetek (ha az vagyok). Nekem is mar meg kellett volna jonnie, csak a problema az, hogy nalam nem ritka, hogy kimarad... Csinaltam 2 hete tesztet, ami negativ lett-akkor meg is nyugodtam. De most megint raparaztam, mivel meg mindig nem jott meg.. szal meg egy teszt a napokban, utana nogyogyasz.
2010. dec. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ja es nekem is ilyen "virus szeru" tunetek vtak, ezt kihagytam.
2010. dec. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát még te jobb esetbe is vagy...:\ nekem meg jött eddig mindig rendesen 5-6 napig minden hónapba pár nap eltérésével, csak 1-2 hete szúrt a hasam hányinger...azt hittem vírus...csináltam egy tesztet negatív lett úgy kb 2-3 hete... :S csak annyira hihetetlen mert 4 hónapos lehetek és 3hónaposan csináltam 2 tesztet negatív lett mindig megjött.. erre meg alhasam meg nőtt domborodik előre..mocorgást is érzek néha megnyomom a hasam akkor érzékeny meg ilyenek...:(
2010. dec. 14. 17:31
 4/11 A kérdező kommentje:
Mert nekem most nem jönne jól ez a baba.. és már elvetetni sem lehet:( hát én pedig házi orvosnál is voltam hogy szúr a hasam... megnyomogatta,aztmondta nincs keményedés... pedig...mint a beton. felírt emésztésre gyógyszert... hát erre hiába...
2010. dec. 14. 17:32
 5/11 anonim ***** válasza:
De miert haziorvoshoz mesz, miert nem nogyogyaszhoz? Ha terhes vagy, azonnal latja uh-val. Amugy megjott, a teszt is negativ... nem biztos, hogy amiatt nagy a hasad. De menj el nodokihoz.
2010. dec. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
hasonló volt nálam, most a kezemben tartom a kislányom. persze nem tervezett volt, sőőőőt, de imádom őt!!!
2010. dec. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
hát szerintem is az vagyok, nagyon valószínű. alig eszek a napokba és kerek a poci... Majd pénteken a nőgyógyász megmondja...
2010. dec. 14. 21:17
 8/11 anonim ***** válasza:
De ha terhes vagy mindenképpen kimutatja a teszt, főleg ha már ennyi idős.Csinálj még egyet.
2010. dec. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm,hát ha pénteken nem tud fogadni a nőgyógyász akkor csinálok még 1 tesztet.
2010. dec. 15. 15:49
 10/11 anonim ***** válasza:
na? mizujs?
2010. dec. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!