Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gyerkőceid (gyerkőcöd) mellett...

Gyerkőceid (gyerkőcöd) melletted alszanak?

Figyelt kérdés
Mindkettő velem alszik. 12hós és 3évesek. Csak én vagyok ilyen bolond vagy más is alszik egy ágyban manójával?
2011. aug. 5. 13:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%

Nem, nem alszunk együtt. Szerintem így nem lehet pihenni. Reggel szokott a két éves kisfiam átjönni hozzánk, de ennyi. Most várjuk a hugit, őt sem fogjuk magunk közé szoktatni.

A férjed hol alszik? Hogy működik így a házas életetek? Én ezt nem tudnám elképzelni.Persze,ha nektek így jó, akkor ez a ti dolgotok, de kíváncsi vagyok, mikor tudod majd őket kitenni az ágyatokból.

2011. aug. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Sokáig együtt aludtam vele. Egész pontosan 17 hónapos koráig. De már egy éve a saját ágyában alszik a saját szobájában.
2011. aug. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem őket teszem majd ki hanem magamat. :) aztán két ágyat kapnak majd. Férjem hajnalban kel, azért is lett így hogy ő tudjon pihenni. Házasélet rendben. Manók 8tól reggel 7ig alszanak. A kicsi kel hajnalban cicizni de addigra vissza fekszem. Nem gátolnak így bennünket semmiben. :)
2011. aug. 5. 13:15
 4/17 anonim ***** válasza:
51%
Én a külön szoba híve vagyok, kisfiam születése óta külön szobában alszik. Ha beteg, és sokszor ébred éjszaka, akkor ott alszom a babaszobában vele (tettünk be oda nekem egy ágyat).
2011. aug. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
85%

Jelenleg igen.

2 es fel es masfel eves fiaim vannak.

A ferjem kulfoldon dolgozik mar lassan egy eve, en addig a gyerekekkel bekoltoztem a nagyszulokhoz, mert praktikusabb. Viszont csak egy szobank van itt 1 hatalmas aggyal, ha bepakolnek kulon-kulon agyakat nekik, akkor kozlekedni sem tudnank.

Nekem nincs gondom a pihenessel igy sem.

Ha a ferjem visszajon, akkor visszaallunk a kulonszobara.

2011. aug. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Am. nekem sincs gondom a pihenéssel.
2011. aug. 5. 13:30
 7/17 anonim ***** válasza:
51%

szia

igen,mi is ilyen bolondok vagyunk :) De nekem csak egy manó van.

nem igazán fér el a szobánkban még egy ágy, a másik szoba meg nincs kész, de már évek óta készül, lassan meglesz, és akkor átszoktatjuk majd...valahogy...lehet, h ott alszom vele egy darabig a másik szobában.

Mondjuk az enyém keresztbe szeret aludni, nem mindig tudjuk kipihenni magunkat, de mikor a párom éjszakás, akkor több a hely. Bár a lányom mindig a nyakamra jön :)

VAgy ha én vagyok éjjeles, akkor megint több a hely.

Sosem akartam, hogy velünk aludjon a kislány, csak így alakult, kicsi korában kényelmesebb volt magam mellett szoptatni, persze elaludt, és nem bolygattam, aztán már nem tudtuk átrakni a kiságyába.

Nemi élet rendben...megoldjuk :)

2011. aug. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%

Igen, együtt alszunk.

2,5 éves és 9 hós.

Naggyal apuka, én a picivel.

Házasélet rendben :)

2011. aug. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én írtam, hogy 17 hós koráig vele aludtam.

Az unokatestvéremnek kettő gyermeke van. Egy 5 éves és egy 2,5 éves. A kisebb gyermek külön szobában alszik, egyedül. A nagyobbal az unokanővérem alszik a gyerekszobában, a férj egy harmadik szobában.

A nagyobb gyerek egész egyszerűen kiköveteli, hogy vele aludjon és ezt olyan szinten megszokta, hogy nem is tudnak változtatni. A házaséletüket nem tudom kommentálni, ismeretlen előttem.

2011. aug. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
38%

Egy baba van, 14 hós, és egy szobánk, meg egy közös ágyunk. Házasélettel semmi gond, bár volt már hogy éppen rosszkor ébredt meg, és "menet közben" be kellett tömnöm a száját cicivel, de minket nem zavar. :)

Mostanában szokott rá, hogy keresztben fekszik a párnáinkon, de azért megoldjuk. Nem vagyunk fáradtak, hiszen pici kora óta így van, nekünk ez a normális. Most készül a tesó, azt mondjuk nem tudom, négyen is elférünk-e majd, vagy addigra külön ágyba megy-e a "nagy". Majd kiderül, előre felesleges agyalni rajta.

2011. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!