Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Pécsiek, rendszeres gyerekvéde...

Pécsiek, rendszeres gyerekvédelmi? Többi lent

Figyelt kérdés

Sziasztok. Most hívtam a kertvárosi önkormányzatot,hogy mikor kapjuk meg. Azt mondta a hölgy változott a jogszabály,ezért 1 havi csúszás lesz,azaz,augusztus vége,szeptember elején lesz pénzbeni támogatás... annyit mondott a hölgy ha van ismerősöm,mondjam el nekik,hogy ne várják most... gondoltam megosztom veletek.

Üdv


2011. aug. 8. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez számomra kicsit érdekes. Mármint oké, hogy változott a jogszabály, csak nekem múlt héten még arra hivatkozott a hölgy, hogy azért nem tudja az új postázási címre küldetni a pénzt, mert már minden egyben van, címlista, stb., és nem lehet már belenyúlni, mert már mennek is ki a pénzek. Ezt komolyan nem tudták egy héttel előre?

Aztán azt tanácsolta, hogy a régi lakcímem szerint illetékes postán érdeklődjek, hogy hogy kaphatom meg. Én meg hívogatom a postát, mint egy őrült, ott meg semmit nem tudnak, és persze csak személyesen adhatnak konkrét felvilágosítást, csak marhára nincs kedvem egyetemvárosból átbuszozni kertibe naponta, hogy ott van-e akkor a pénz, vagy nincs. Kezdem úgy érezni, hogy ez egy világméretű összeesküvés, csak és kizárólag az én szivatásomra.


De akkor ezek szerint tuti, hogy nem most küldik ki a pénzeket, csak majd leghamarabb augusztus végén? Mert akkor nem rohangálok, mint a mérgezett egér.

2011. aug. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia.

Nézd nekem ezt mondta a hölgy,mert mint írtam felhívtam mert aug.5ig ki szokták postázni a pénzt,én ezért telefonáltam be,hogy most mi a helyzet....

2011. aug. 8. 17:48
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt a listát, hogy ki kapja a kedvezmény egyszeri pénzbeni támogatását, már előre meg kell csinálnia az ügyintézőnek, lezárni és nem lehet hozzávenni senkit. Ez alapján igényli meg az önkormányzat a pénzt, majd több szálon átfut, mire a posta kiviszi neked. Nem olyan egyszerű folyamat!

Szeptember 5-ig kell hogy megkapd, ha addig nem érkezik meg akkor menj a hivatalba, hogy miért is nem kaptad meg!

2011. aug. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!