Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Augusztus óta kapunk rendszere...

Augusztus óta kapunk rendszeres gyerekvédelmi támogatást, ingyen ebéd. Novemberbe pénzbeni támogatás is jár?

Figyelt kérdés
Azt viszont nem tudom, hogy ez hogy működik, ezt postán küldik vagy számlára? És mikor? Aki kap az kérném irja meg nekem.
2009. nov. 1. 06:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én is kapom a rendszeres gyermekvédelmi támogatást, azaz nem kell fizetnem a bölcsit. De én semmiféle pénzről nem tudok, olyan biztos nincs, hogy valami automatikusan "jár". Ha van is bármi ilyen, azt kérni kell.
2009. nov. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom juniusba és novemberbe jár gyerekenként 5600vagy 5800ft.
2009. nov. 1. 08:30
 3/12 anonim ***** válasza:
79%

Igen,jól tudod novemberben és júliusban jár egyszeri támogatás.Nálunk az önkormányzathoz kell bemenni, s ott fizetik ki a pénztárban.

[link]

3-as pont egyéb pénzbeli ellátások cimszó alatt elolvashatod.

2009. nov. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Első vagyok, akkor ez nekem is új információ, jó ezt tudni. Köszi :)
2009. nov. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
mi postán kapjuk augusztus és december 5ig gyermekenként 5800 Ft
2009. nov. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Pécsen hogy van ez?
2009. nov. 1. 13:20
 7/12 anonim ***** válasza:
Na király, pont én vagyok még pécsi, aki nem tud semmit, akinek új az infó :) Remélem valaki tudni fogja esetleg.
2009. nov. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Mint hivatali dolgozó elmondom nálunk hogy működik.

Minden év augusztus és december 5-ig fizetjuk ki, a gyermekenkénti 5800 forintot.

De mivel ezt az önkormányzatoknak július illetve november 10-ig kell megigényelni, ezért célszerű még a héten bemenni a hivatalba a szociális osztályra!

Fontos, hogy a kérelem beérkezését követő 30 nap az ügyintézés, vagyis a határozat hozatal ezért kérdés hogy idén fogsz-e még kapni pénzt.Egyébként a határozatot egy évre hozzák, tehát minden évben újítani kell. Az egy főre jutó jövedelemtől függ, hogy megkapja e valaki vagy nem.

Fontos, hogy mindenképp menjél be a héten a hivatalba és kérdezz rá, hogy milyen dokumentunokat kell bevinni.

Ha pénzt nem is kapsz már idén, de étkeztetési kedvezményt igen.

2009. nov. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolónak.Köszönöm a válaszod,de ezen már túl vagyok,lehet nem olvastad el jól a kérdésemet. Én arra lennék kiváncsi,hogy amit júliusba és novemberbe osztanak pénzbeni támogatást azt mikor és hogy,(számlára vagy postán)

küldik e ?Ingyen tankönyvet és ebédet szeptembertől kapjuk.

Most olvastam olyat is,hogy december 5ig küldik.

Ha van itt olyan pécsi aki ilyen támogatásban részesül,az kérem irjon ,köszönöm.

2009. nov. 4. 07:20
 10/12 anonim ***** válasza:
Gondolom, kaptál határozatot a jogosultságodról, abban nincs benne, milyen módon jutsz hozzá? De egy telefonra biztosan megmondják az önkormányzatnál, ill. nyilván van honlapjuk, oda is lehet e-mailt küldeni.
2009. nov. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!