Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha felmondok a munkahelyemen,...

Ha felmondok a munkahelyemen, ahonnan GYES-re mentem, kell indokolni? Az új munkahelynek szerintetek miért van szüksége olyan igazolásra, hogy hol dolgoztam?

Figyelt kérdés
Furcsának találom, hogy indoklásomban kérik azt, hogy hová megyek dolgozni. Az új munkahely pedig kéri arról az igazolást, hogy hol golgoztam.
2011. aug. 9. 08:23
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Azt én sem értem, hogy a jelenlegi munkahelyed miért kéri, hogy te hova akarsz menni? (Mi van, ha csak belőlük van elege valakinek és inkább csak az a fontos, hogy ott hagyhassa, így még nincs kilátásban másik...csak elméleti a kérdésem.)


Az új munkahely pedig mintegy referenciaként kéri az előző munkahelye(ke)t, illetve így tud az előző munkaadónál érdeklődni, hogy milyen az, akit felvesz éppen. Egyébként én utálom ezt a részt is, mert mi van, ha a főnököd egy *****, és így simán alád tud tenni a véleményezéssel. Aztán a másik helyen meg lehet éppen az miatt állnak úgy hozzád, ahogy nem érdemled, és csak nézhetsz, hogy mi van...

2011. aug. 9. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!