Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kimernél menni gyerekekkel...

Kimernél menni gyerekekkel külföldre véglegesen?

Figyelt kérdés
2011. aug. 10. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hurcolnám a gyerekemet magammal, amíg nem bizonyosodtam meg arról, h milyen ott az élet. A nagyszülőkkel v rokonokkal hagynám minimum fél-egy évig. Sajnos, ha nincs kereset, akkor juttatásokat sem kaphatsz könnyen. Idekint sem fenékig tejfel az élet. Plusz, csak akkor költöznék, ha velem lenne a párom. Egyedülállóként sztem az embernek alig van esélye.
2011. aug. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Èn külföldön élek bébivel, de nekem itt született biztos háttérre.


Azt mondom, hogy aki a gyerek szempontját is nézi az biztos háttérre mindenképpen menjen. na ja ha tud távol mindenkitöl élni.


Èn végig utaztam az életem eddig, de azért gyerekkel messze mindenkitöl nehéz élni, még akkor is ha sok barátaink vannak itt.


De sok távoli ismerösöm volt (egy magyar cégnek dolgoztam itt kint) ahol a semmire hozták ki a gyerekeket, ahol a 6 éves évek óta élt kint de oviba nem vitték a nyelvet nem beszélte mert a szülök annyit nem tudtak hogy az iskolába elvigyék megérdeklödni hogy kezdödik az iskola. vagy mikor mondtuk hogy mehet a munkászállóra a többiek hívtak este hogy az egész pereputtyal ment oda, ha kitettük volna a pereputtyott akkor éjszaka az autóban aludt volna stb...

2011. aug. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

En igen, de nyilvan nem a nagy semmire....ha nagy semmit akarok, arra ott van Magyarorszag :S

mi meg gyerek nelkul jottunk ki de a nagy semmire...akkor bele mertunk ugy vagni, hogy lesz ami lesz, de gyerekkel nem lehet ugy.

De ha biztos muka es lakas van akkor minden tovabbi nelkul.Ma mar lassan az a bator aki otthon marad:(

2011. aug. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, tervezem is. A gyerekek is benne lennének, idén először voltak külföldön és nagyon vágynak vissza.

Megígértem hogy pár éven belül remélhetőleg ott fogunk élni...

2011. aug. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!