Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nivea baby termékeken nincs...

Nivea baby termékeken nincs lejárati, se gyártási dátum? Büdös hintöpor, többi lent.

Figyelt kérdés
Már vagy az 5. Nivea hintőport használtunk. Vettem kb.1 hónapja, megint 1-et, és most, hogy elfogyott az előző elkezdtem használni. Elképesztő büdös. Se az előzőn, se ezen, se a nivea kids naptejen nincs semmilyen dátum. Ez nem törvényellenes? DM-ben vettem és ez tuti nem az ő hibájuk. Mégis mit csináljak vele? Dobjam ki, és megint nyeljek, hogy kidobtam több 100ft-öt az ablakon. Be vagyok pöccenve, hogy már a baba termékekkel is átverik az embereket.
2011. aug. 11. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt nem tudom miért nincs rajta. De szerintem dobd ki. Inkább vesszen el az az x összeg amit kifizettél érte, minthogy esetleg valami baja legyen a kicsi bőrének. Gondolom neked is fontosabb a kisbabád bőrének épsége, mint az a pénz.

2011. aug. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ezek szerint nem csak én jártam így.Vettem a tescoban és mikor kibontottam h használom akkor vettem észre h büdös.Kidobtam...gondolván tesco biztos régi.Énsem láttam rajta lejárati dátumot.Aztán vettem a patikában is egyet mondván h ott biztosan jó.Hát nem...ott is büdös volt.Visszavittem.A patikus aztmondta h dohos és nem én vagyok az első aki visszavittem.Én nagyot csalódtam benne ezért átálltam a Gabira.Nagyon jó.7hóbapos kislány anyukája

2011. aug. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Természetesen nem azon vaciláltam, hogy használjam vagy ne, hanem azon, hogy pl. nem türve ezeket a dolgokat, fogyasztóvédelemhez forduljak. Kötelező vagy gyártási, vagy lejárati dátumot ráírniuk. Az , hogy Én kidobok 1-et egy dolog, de kedves 2. hozzászóló is megtette 2db-bal, és el tudom képzelni még mennyien. A mi zsebünkből kiveszik a pénzt amiből ők bevételre tesznek szert, ráadásul (ami a legfontosabb) ki tudja mivel a Babánk egészségét károsíthatják (miért kellene elhinnem, hogy az van benne ami rá van írva, hisz az egyik tejesen más, egyszerűen oltári büdös...) Nem vagyok reklamálós, de abból, hogy lépten nyomon hülyének nézik termékekkel az embereket, elegem van....most pont a nivea adta be a kulcsot.
2011. aug. 12. 08:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Második vagyok.

Szerintem nyugodtan reklamálhatsz.....énis megtenném csak nemtudom hogy hol kell.Énis nagyon felháborodtm elhiheted.

Mégha felnőtt dologról lenne szó talán ennyire nem is de a babának....aztán megfogadtam én Nivea terméket többet nem veszek.Ígyis az a kicsi hintőpor is 600ft volt.Tehát 1200ftot kidobtam az ablakon.Ha esetleg cselekszel én melletted vagyok:-D

További szép napot neked!

2011. aug. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A vegyi termékekre nem szoktak szavatossági időt írni, csak egy kis ikon van, benne egy szám, hogy felbontás után x hónapig lehet használni.
2011. aug. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!